×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
6. septembris, 2016
Drukāt

Koziols: Lipmans ir jāpadzen, esmu gatavs mainīt lietas uz labo pusi (8)

foto: LETAfoto: LETA

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans jau sen bija jāpadzen no amata un es labprāt sapulcētu komandu, lai mainītu lietas uz labo pusi, “LA” otrdien norādīja uzņēmējs Viesturs Koziols.

Latvijas izlase pagājušajā nedēļā nekvalificējās olimpiskajām spēlēm, bet nebūšanas ar LHF un prezidentu Lipmanu ir jau ilgu laiku. Pēdējais punkts bija skandāls ar galveno treneri Leonīdu Beresņevu, kurš nedēļu pirms svarīgā turnīra uzrakstīja atlūgumu, kā galveno iemeslu minot neizmaksāto algu.

“LHF nevienu no statūtos paredzētajiem punktiem neizpilda pilnā apmērā, piemēram, jaunatnes čempionāts – organizēšana ir tikai formāla, jo komandām ir 20 spēles sezonā, bet, lai cerētu uz attīstību, vajag krietni vairāk. Tiesnešiem katru gadu bijis skandāls par samaksu, Lipmana attieksme pret Beresņevu, kad nesamaksā un tad pasaka – vai tad viņam nav ko ēst? Cirks ir labākais vārds, kā var raksturot notiekošo,” sacīja Koziols, uzskaitot arī vēl citas neizdarības, kuru dēļ nopietni cilvēki Lipmanu “labāk redz ejam nekā nākam”.

Pirms 12 gadiem Viesturs Koziols ar domubiedriem dibināja Latvijas Hokeja savienību (LHS), kas vēlējās kļūt par vadošo hokeja organizāciju valstī, tomēr Lipmans noturēja savas un LHF pozīcijas. Tagad viņš būtu gatavs mēģināt otro reizi. “Ilgāku laiku darbojos Šveicē, bet tagad esmu atgriezies un ir daudz brīvā laika. Labprāt savāktu komandu un mainītu lietas uz labo pusi. Esmu šokā par to, kā Lipmans čakarē cilvēkus, spēlētājus, līdzjutējus. Tas pat nav blefs, bet melošana. Hokeja sabiedrība ir pelnījusi labāku vadību. Esmu pierādījis sevi biznesā un arī hokejā,” piebilda Koziols, kurš savulaik bija vairākkārtējās Latvijas čempionvienības “Rīga2000” prezidents un arī atjaunotās Rīgas “Dinamo” pirmais prezidents. Tagad gan viņam vairs nav aktīvas saistības ar hokeju.

Koziols norāda, ka pastāv vairāki rīcības varianti – viens no tiem ir atjaunot LHS darbību –  sapulcināt visus ietekmīgākos hokeja cilvēkus zem tā karoga. “Svarīga ir komanda, bet ar Kirova cilvēkiem nekāda aršana nebūs. Viena no slepenākajām lietām valstī ir LHF biedru saraksts. Jau pusgadu no vairākiem cilvēkiem esmu mēģinājis to dabūt, bet neviens nezinot. Federācijā ar šādu lūgumu neesmu vērsies, jo ir pilnīgi skaidrs, ko Kirovs man atbildēs. Viņš manipulē ar biedriem. Dažus es zinu, bet esmu drošs, ka tur ir arī kompānijas, kurām ar hokeju nav saistības. Federācija ir viņa kabatas organizācija,” uzskata uzņēmējs. Arī “LA” neizdevās iegūt LHF biedru sarakstu un kā skaidrojums bija tas, ka grāmatvede pašlaik apkopo, kuri ir aktīvi un kuri – nē.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Kaut kā negribas ticēt Koziolam…vienkārši izmanto situāciju, lai atspēlētos Lipmanim. Es vairāk hokeja prezidenta amatā gribētu redzēt Artůru Irbi vai kādu bijušo hokejistu, kam Latvijas hojejs nav vienaldzīgs.

  2. Vai latvieši saprata, kāpēc bija jāiestājas Hokeja savienībā un jāatstāj Lipmans viens pats savā “federācijā”? Nesaprata. Tāpēc, ka viņi ir nožēlojami “letiņi”, kam var dancot pa galvu kas grib un kas vienmēr saskatīs vainu, piemēram, Koziolā, jo tas redz, ir latvietis, kas kaut ko saprot. Un tad – nu jā, mums jau tie krievi un žīdi vienmēr danco pa galvu… Un tagad 20 un vairāk gadu hokejs NEATTĪSTĀS, kamēr Vācijā, Dānijā, Norvēģijā un citur attīstās.

  3. Prieks ka nu beidzot, beidzot sāk pamosties. Sen bija laiks to cirkla ākstu nomainīt!
    Domāju, ka Sandim Ozoliņam arī vajadzētu iesaistītes, kā nekā nav nekāds nabagais vai muļķis, kaut vai kādu vērtīgu padomu dot

  4. LHF visas lietas nosaka galvenā persona ar segvārdu ‘grāmatvede’

  5. LHF visas lietas nosaka galvenā persona ar segvārdu ‘grāmatvede’

  6. Koziols protams arī ir Minhauzens 🙂 bet Latvijas hokejs noteikti iegūtu, ja Koziols atgrieztos Latvijas hokejā.

Draugiem Facebook Twitter Google+