Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
9. jūlijs, 2015
Drukāt

Krāslavā aiztur automašīnu spoguļu zagli

autospogulu_zaglis

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Krāslavas iecirknī no 30. jūnija līdz 2. jūlijam saņemti 17 automašīnu īpašnieku iesniegumi par aizmugures sānu skata spoguļu stikliņu zādzībām, informē Valsts policijā.

Pārbaudot operatīvo informāciju Krāslavas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas un VP Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja amatpersonas aizturēja kādu Krāslavas iedzīvotāju, 1986.gadā dzimušu vīrieti, kurš jau agrāk nonācis policijas redzes lokā gan par mantiska rakstura noziegumiem gan par narkotisko vielu lietošanu. Likumsargiem izdevās atrast un izņemt lielāko daļu nozagto spoguļu stikliņu.

Policijā ir uzsākti vairāki kriminālprocesi, un izmeklēšana turpinās.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+