×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
16. novembris, 2013
Drukāt

Kravcovu ievēl par Latvijas Krievu kopienas prezidentu (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Liepājas krievu kopienas valdes priekšsēdētājs, Eiropas krievu alianses biedrs Valērijs Kravcovs pirms autoskrējiena uzsākšanas pa Eiropas pilsētām akcijas "Autoskrējiens nepilsoņu problēmas risināšanai" ietvaros.

Bijušais 10.Saeimas deputāts Valērijs Kravcovs sestdien, 16.novembrī, kopsapulcē tika ievēlēts par sabiedriskās organizācijas “Latvijas Krievu kopiena” prezidentu.

Kravcovam jau ir pieredze sabiedriskās organizācijas vadīšanā. Viņš ir Liepājas Krievu kopienas izveidošanas iniciators un tās valdes priekšsēdētājs.

Līdz šim “Latvijas Krievu kopienu” vadīja Vjačeslavs Altuhovs. Kopsapulcē viņš skaidroja, ka atkārtoti nekandidēs uz organizācijas vadītāja amatu veselības problēmu dēļ un ieteica sava vietnieka – Kravcova kandidatūru.

Pirms balsošanas Kravcovs uzsvēra, ka viņa ievēlēšanas gadījumā, viņš vismaz divus gadus turpinās vadīt arī Liepājas Krievu kopienu, jo tajā iesākti svarīgi darbi, kas jāpabeidz.

Par galvenajām prioritātēm “Latvijas Krievu kopienas” darbā Kravcovs solīja izvirzīt jauniešu piesaisti un tiekšanos uz organizācijas “mājvietas” iegādi, jo šobrīd tai pašai savu telpu nav.

Par Kravcovu kā “Latvijas Krievu kopienas” jauno vadītāju nobalsoja 46 kopsapulcē sanākušie, pret bija astoņi, bet atturējās deviņi.

“Latvijas Krievu kopiena” ir lielākā Latvijas sabiedriskā organizācija ar vairāk nekā 3000 biedru un reģionālajām nodaļām gandrīz visās Latvijas pilsētās. Kopienas darbības mērķis ir krievu diasporas attīstība Latvijā un tās interešu pārstāvība.

Kā ziņots, saistībā ar kandidēšanu uz Krievu kopienas Latvijā priekšsēdētāja amatu Kravcovs šomēnes iesniedzis iesniegumu par savas darbības apturēšanu partijā “Saskaņas centrs”.

Tomēr pavisam viņš no partijas pavisam izstāties negrasās, tāpat viņš neplānojot aiziet no politikas, aģentūru LETA informēja Kravcovs.

Iesniegumu Kravcovs iesniedzis pirms “Saskaņas centra” kongresa, kas notika sestdien, 9.novembrī, un tajā norādījis, ka partijā nevar darboties, jo viņa kandidatūra izvirzīta uz Krievu kopienas Latvijā priekšsēdētāja amatu, tā 11.novembrī vēstīja laikraksts “Vesti”.

“Šajā gadījumā nav runa par personīgiem vai ideoloģiskiem strīdiem partijas iekšienē. Mums Krievu kopienai Liepājā ir likums, ja cilvēks uzņemas vadīt kopienas darbu, tad viņš nedrīkst būt saistīts tikai ar vienu partiju, jo ir jāspēj sadarboties ar visām, tādējādi panākot attīstību kopienas centieniem,” laikrakstam sacījis Kravcovs.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Jā,astoņkājis izpleš savus Krievijas impēriskās ideoloģijas taustekļus.Savulaik Krievijas impērija tiktāl apzināti un mērķtiecīgi ekonomiski novājināja Kurzemes-Zemgales hercogisti,ka pēdējais tās hercogs bija spiests parakstīt papīru par labprātīgu pievienošanos Krievijai. To pašu cenšas panākt šī tā saucamā diaspora. Viņu humānisms un intelekts it labi redzams Kravcova fizionomijā.No grūtas un apspiestas dzīves nabadziņš tā uzpampis! Tīri žēl paliek!
    !!! 3000 biedru-lielākā sabiedriskā organizācija Latvijā. Jābūt arī vēl lielākai sabiedriskai organizācijai viņiem pretī!!! Hei!-latviešu alus vēderi! Vai to vien varat,ka pļumpēt litriem alu !

  2. Īstens krievs kura brālis ir Izraēlas pilsonis.

  3. Astoņkājis izpleš taustekļus. Re, jauns prezidents. Valsts ienaidnieki sarosījušies, bet vai būsim gatavi atbildēt? Viss notiek tik “demokrātiski”.

Draugiem Facebook Twitter Google+