×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
13. februāris, 2014
Drukāt

Krievi bez drošības aprīkojuma uzkāpj otrajā augstākajā ēkā pasaulē (5)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Divi maskējušies krievu pārgalvji vietnē “Youtube” ievietojuši video, kā bez drošības aprīkojuma uzkāpj Šanhajas tornī, kas ir otrā augstākā ēka pasaulē.

20 gadus vecais Vitālijs Raskalovs un 24 gadus vecais Vadims Makorovs iemūžināja video, kā ielauzušies tornī un uzkāpuši vairāk nekā 630 metru augstumā. Neapmierināti ar paveikto, viņi bez jebkāda drošības ekipējuma turpinājuši kāpt augšup pa torņa virsotnē esošajām sastatnēm un celtņa strēli.

Viņi to darīja nakts aizsegā, lai nepievērstu sargu vai policijas uzmanību. “Dienas laikā tur ir daudz sargu un novērošanas kameru, tāpēc mēs sākām kāpt naktī. Tā ir vieglāk palikt nepamanītiem,” sacīja Makorovs. “Lai sasniegtu virsotni, vajadzēja aptuveni divas stundas. Kad tur nokļuvām, apkārt redzējām tikai mākoņus.”

“Mums nācās gaidīt vairākas stundas, kamēr mākoņi izklīdīs. Taču tas bija tā vērts. Skats bija tikpat iespaidīgs kā pa lidmašīnas logu,” viņš atceras.

“Mums nemaz nebija bail. Šādā veidā neesam guvuši nekādus savainojumus,” turpināja Makorovs. “Šīs “misijas” rezultātā negulējām vairāk kā diennakti. Mums abiem tas bija pārbaudījums gan fiziskā, gan garīgā ziņā. Mūsu mērķis bija uzkāpt Ķīnas augstākajā tornī, kas ir otrais augstākais pasaulē. To izdarīt – tā bija brīnišķīga sajūta!”

Pērn tikai viena mēneša laikā Makorovs un Raskalovs 12 pilsētās septiņās dažādās valstīs uzkāpa slavenās būvēs. To vidū bija Eifeļa tornis un Svētā Ģimenes baznīca Barselonā.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. drausmas,es jau skatoties vēl projām debu

  2. TAK RESPEKT ČAĻIEM!

  3. idioti ka nomauktos zeme no viniem neka pari nepaliktu

  4. Viens vienīgs iebildums-vajadzētu padomāt par drošību čaļiem, bet no otras puses, tad tas vairs nebūtu tas!

  5. man ljoti patiik ka atas chuvax uztraucaas ka vinjam rokas netiiras! ak nerazha! 😀

Draugiem Facebook Twitter Google+