Mobilā versija
+2.9°C
Anda, Andīna
Pirmdiena, 20. novembris, 2017
10. aprīlis, 2015
Drukāt

Krievijas parlamenta spīkers Baltijas valstīm pārmet “nepilnvērtības kompleksus” (4)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Baltijas valstu īstenotā kultūras un zinātnes kontaktu ierobežošana ar Krieviju liecina par nepilnvērtības kompleksu, piektdien paziņoja Krievijas parlamenta spīkers Sergejs Nariškins.

“Vispār pilnīgi mežonīgi šķiet šie centieni ierobežot kontaktus, arī kultūras un zinātnes darbinieku profesionālos kontaktus, un tas diemžēl notiek no atsevišķu valstu, jauno Eiropas Savienības valstu, kas atrodas pie Baltijas jūras, puses,” tiekoties ar Francijas parlamenta delegāciju, sacīja spīkers. “Es to nevaru vērtēt citādāk kā kaut kādas nepilnvērtības kompleksu izpausmes.”

Ieceļošana Igaunijā šobrīd liegta ir 2080 cilvēkiem. Tallina pēc pašas iniciatīvas ieceļošanu liegusi 1300 cilvēkiem.

Pērn pirms festivāla “Jaunais vilnis” Latvijas ārlietu ministrs “melnajā sarakstā” iekļāva arī trīs krievu estrādes māksliniekus – Josifu Kobzonu, Oļegu Gazmanovu un Valēriju.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. to, kas tur notikās Rīgas Jūrmalā, grūti nosaukt par kultūru. Mūsu “draudzīgais” kaimiņš izmanto katru sīkāko iespēju, lai mūs nomelnotu.

  2. Pilnvērtība būtu Krievijas sastāvā, kā guberņas? Tas niez un skauž, ka te ir NATO, pareizāk ASV karaspēks un tas tā viegli neiznāks, kā ar Krimu un Dombasu…Turpat arī ir Polija ar 4 sadales jautājumu…

    • Kultūrai un zinātnei nav jābūt sakarā ar NATO vai cita karaspēka klātbūtni kaut kādā valstī, lai kas tā būtu.Tiklīdz kultūra tiek politizēta, tā pārvēršas par subkultūru vai kultūru industriju. Latvijā tagad ievieš kultūras industrijas, tamdēļ tas , ko saka krievi, ir vairāk kā pamatoti.

Francijā policists nošauj trīs cilvēkus un izdara pašnāvībuFrancijā 31 gadu vecs policists nošāvis trīs cilvēkus un pēc tam izdarījis pašnāvību, svētdien paziņojušas varasiestādes.
Meja apsūdz Krieviju kiberkarā pret RietumiemBritānijas premjerministre Terēza Meja apsūdzējusi Krieviju informācijas militarizēšanā un kiberkara izvēršanā, cenšoties sašķelt rietumvalstu vienotību.
Draugiem Facebook Twitter Google+