×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.1°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
24. janvāris, 2018
Drukāt

Krievijas Valsts domes deputāts rosina noteikt sankcijas pret Ušakovu (21)

Foto LETAFoto LETA

Krievijas Valsts domes komitejā, apspriežot jautājumu par pakāpenisku pāreju uz mācībām latviešu valodā, viens no deputātiem rosinājis noteikt sankcijas pret Rīgas domes priekšsēdētāju Nilu Ušakovu (S).

Komiteja, kas ir atbildīga gan par NVS valstu sadarbību, saikni ar tautiešiem un citiem jautājumiem, apsprieda jautājumus par Latvijas aktualitātēm izglītības jomā – pāreju uz mācībām latviešu valodā. Komitejas sēdē piedalījās arī partijas “Latvijas Krievu savienība” pārstāvis Miroslavs Mitrofanovs. Viņš aģentūrai LETA pastāstīja, ka pārrunāti dažādi jautājumi, tostarp par krievu skolām.

Mitrofanovs skaidroja, ka komitejas sēdē piedalījās viesa statusā, jo viņam esot draudzīgi sakari ar konkrētiem Krievijas deputātiem. Sarunas laikā esot izteikta doma, ka tagad klājoties daudz grūtāk nekā tad, kad notika krievu skolu referendums. Toreiz protestus atbalstījuši arī citi politiķi, bet tagad Ušakovs atteicies atbalstīt šādu ideju, klāstīja Mitrofanovs.

Šajā sarunā liberāldemokrātu pārstāvis Pāvels Šperovs esot izteicis ideju ieviest personīgas sankcijas pret politiķiem, kas pārkāpjot krievvalodīgo tiesības, tostarp pret Ušakovu.

Ušakovs aģentūrai LETA pauda, ka viņam ir grūti saprast cilvēkus, kuri izmanto iespēju pastāstīt par Latvijas problēmām citas valsts parlamenta deputātiem. Ja tu cīnies par kaut ko Latvijā, tad būtu vistiešākais pienākums mēģināt par to pārliecināt Latvijas parlamenta deputātus, kuri par to drīzumā balsos, akcentēja politiķis.

“Tu esi Latvijas politiķis, tad runā ar saviem Latvijas kolēģiem un Latvijas iedzīvotājiem,” uzsvēra Ušakovs. Komentēt kāda viena deputāta no Krievijas Liberāli demokrātiskās partijas man ir grūti, teica Ušakovs.

Krievijas Liberāldemokrātiskās partijas līderis Vladimirs Žirinovskis.

Pievienot komentāru

Komentāri (21)

 1. Nu paldies par kārtejo cenzūru.Var apmēram nojaust par ko jūsu portālā nedrīkst izteikt kritisku viedokli.
  Tiešām nožēlojami!Tātad gribat atkal pārkrievot VISU Latviju?

  • Apvienotajā TVNET.Apollo vispār neko nedrīkst rakstīt,un tiek ievietotas tikai izklaides ziņas.Uzskatu ka katram jāatbild par savu komentāru,bet ja tas ir korekts un nevienu personīgi neskar dzēst nedrīkst.vai nu azliegt visiem komentēt.IP adrese uzreiz tiek fiksēta esi reģistrēts vai ne.

 2. Te nu jāpiekrīt tiem,kuri saprot,ka Ždanokas banda tikai līdzēs uzvarēt Ušakam un SC vēlēšanās.Šis Mitrofanova stučījums ir pirmā lakstīgala ,melu feiks.JO UŠAKS ZIEDOS ARĪ NO LETIŅU NODOKĻU NAUDAS PĀRI PAR @ MILJ>EIRO KRIEVU skolu KRIEVU val.papildmācībām !!!!!PAR KO vērst pret viņu sankcijas??
  Šī viltus ziņa ir domāta prokrieviskiem stulbiem/ atvainojos/,naiviem letiņiem lai šo okupantu atvasi celtu viņu acīs uz pjedestāla kā latviešu “draugu”.Būs vēl lielāki brīnumi un MELI.

 3. viņi te tā kā valda, vai kā??????????????? nu debili gan

 4. kā pašvaldību vēlēšanās, SC sāka aģitāciju stipri agrāk… Tagad tas pats! Izdomāja, ka latviešiem paliks žēl un pieņems par savējo,skries balsot! Neuzķeraties!!!

 5. Vai šis ir kāds jauns masku balles variants?

 6. KOGNITĪVĀ DISONANSE

  no cita raksta:
  N.Ušakovs raksta, ka ASV viņam bijušas arī tikšanās Nacionālajā drošības padomē, Kongresā un Valsts departamentā. “Galvenais temats, par ko runāju – Latvijas valdības plāni likvidēt bilingvālo izglītību. Izteicu tieši savu pozīciju kā partijas “Saskaņa” līderis un Rīgas mērs – skolu reforma rada nopietnus riskus iekšējai stabilitātei un Latvijas drošībai un ir vērtējami vienīgi kā politiska provokācija,” savas vizītes Vašingtonā saturu skaidro N.Ušakovs.

 7. vecs triks – labais-sliktais policists… ja Kremlis kaut ko pasaka sliktu par Saskaņas virsvadoni, tas nenozīmē, ka viņš kaut kā kļūst labāks vai pareizāks un Latvijai kaut par kapeiku draudzīgāks būtu tapis…

 8. Krievijai visi ir ienaidnieki kuri nedanco pec kremla stabules.

 9. Vai nav skaidrs, ka Latvija ir neatkarīga valsts, un tās noteikumus diktē Latvijas pilsoņi nevis kādas trešās valsts domes deputāti.

 10. Nebūtu slikti, ja Viņi noteiktu sankciju, kas Ušakam aizliedz piedalīties vēlēšanās un ieņemt amatus valsts pārvaldē !!!!

 11. Vai Latvija nav zinams kadel maratonskrejejs viesojas Turcija pie turku NATO parstavja ? Pec paris dienam Turcija nopirka no kremla raketes.

 12. Neveiksmigs ,caurredzams meginajums uzlabot kremla maratonskreja imidzu latviesu veletajos.

 13. Nekā! Par Latvijas problēmām jāstāsta tieši krievijas federācijai, jo vēlēšanās Latvijā taču piedalīsies tie, kuri skatās vienīgi krievijas TV.

 14. Žurnālistiem, pirms tiražēt šo ziņu, vajadzētu padomāt, ar kādu nolūku kaut kas tāds parādās, vismaz apvaicāties politologiem. Man tas izskatās pēc mēģinājuma parādīt Latvijas vēlētājiem, ka Ušakovs, redz, Maskavai nepakļaujas, var droši par viņu balsot.

  • HA, tieši tā, kgbešņiku “patriotisks”gājiens, savējie sapratīs, muļķīši laizīs kerzas zābakus. Es nevaru saprast kā latvietis var ticēt bijušās okupācijas varai, tie paši jau vien ir tik kerzas zābaku nomainīja pret Nike botēm.

 15. Kārtējās muļķības, lai Ušakovs piepulcinātu sev latviešu vēlētāju balsis. Iedomājieties- Maskavas domē lemj par Latvijas Ušakovu?!!! Raksta autoram smiekli nenēk?

 16. Ko tad viņi vēl grib? Ko Ušakovs spēj un var, to dara. Aizkūlās pat uz Ameriku latviešus sūdzēt, bet pārbrauca nolaistām ausīm un kluss. Kur vēl lai šis skrien, uz mēnesi vai? Pasauli jau Krievija pati piebļavusi un pieraudājusi, pat Lavrovs to rusafobiju nevar apturēt.

Draugiem Facebook Twitter Google+