Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
3. jūnijs, 2015
Drukāt

Kuldīgā aizturēti dārza mājiņu apzadzēji

Foto: ShutterstockFoto: Shutterstock

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes (VP KRP) Kuldīgas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki aizturēja jauniešu grupu, atklājot sērijveida zādzības no dārza mājiņām gan Kuldīgas pilsētā, gan vasarnīcu ciematā ārpus pilsētas, informēja VP.

Pagaidām ir noskaidrotas septiņas epizodes, kurās figurējušas vienas un tās pašas personas, precizē VP sabiedrisko attiecību speciāliste Signe Šteinberga. Par notikušo uzsākti vairāki kriminālprocesi, dažos no tiem izmeklēšana ir pabeigta, citos vēl turpinās.

Saistībā ar minētajiem noziegumiem ir aizturēti divi jauni vīrieši, vienam no viņiem ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, otram ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Abi no dārza mājiņām bija zaguši dažādas mantas, tai skaitā elektropreces, darba rīkus, dārza piederumus. Tikuši nozagti arī divi velosipēdi, automašīnu diski, zāles pļāvējs un citas mantas.

Abi jaunieši jau nonākuši policijas redzeslokā par šādu un līdzīgu noziegumu pastrādāšanu un arī iepriekš sodīti, piebilst Šteinberga .

Policija aicina mazdārziņu īpašniekus apzināt savus īpašumus, kā arī iespēju robežās pieskatīt tos rūpīgi, bet par pamanītām nelikumībām nekavējoties informēt policiju.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+