×
Mobilā versija
+7.3°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
19. decembris, 2013
Drukāt

Kūlenam būs ko pastāstīt Nolanam

foto: lhf.lv (Mārtiņš Aiše)foto: lhf.lv (Mārtiņš Aiše)

Latvijas hokeja valstsvienības treneris Toms Kūlens divās pārbaudes spēlēs Vācijā ieguvis pietiekami daudz pārdomu vielas, ko nodot savam vadonim Tedam Nolanam pirms olimpiskā sastāva nosaukšanas.  

„Ja salīdzina šīs abas spēles, atšķirība ir tā, ka otrajā nespēlēja viens no komandas līderiem, aizsargs Artūrs Kulda. Vācu iepriekšējās dienas zaudējums deva viņiem papildus stimulu un motivāciju savu skatītāju priekšā revanšēties. Pirmo periodu nospēlējām labi, arī otrajā daudz kontrolējām ripu, tomēr ielaidām trīs ripas savos vārtos. Ja pieredzējušie spēlētāji labi nospēlēja pirmo spēli, tad šovakar labāki bija tieši jaunie spēlētāji,” pēc Vācijas un Latvijas komandu otrās spēles izteicās mūsu komandas trenerim Toms Kūlens.

„Viens no galvenajiem šo spēļu iemesliem bija apskatīt vairākus izlases kandidātus, tajā skaitā jaunos spēlētājus. Viņiem tika dota iespēja sevi parādīt uz Vācijas izlases fona. Pēc šīm spēlēm treneru kolektīvam būs viela pārdomām, pieņemot lēmumu par galējo olimpisko sastāvu. Nodošu Nolanam visu informāciju par šīm spēlēm. Ziņošu, kuš nospēlēja labi un kam jāpievērš uzmanība,” Latvijas hokeja federācijas mājas lapā citēts Kūlens.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+