Kultūra
Kultūrpolitika

“Kultūrzīmes” iznāks arī turpmāk 0

Kultūras ministrijas (KM) izsludinātajā konkursā “Par atsevišķa valsts pārvaldes uzdevuma – daudzpusīgas kultūras atspoguļošanas nodrošināšana iknedēļas drukātajos un/vai interneta kultūras medijos – veikšanu” par uzvarētājiem atzīti trīs pieteikumi, tostarp “Latvijas Avīzes” iknedēļas pielikums “Kultūrzīmes” un ar to saistītā portāla LA.lv kultūras sadaļa.

KM atbalstu turpmākos trīs gadus saņems arī portāls “Satori.lv” un iknedēļas izdevums “KDi” līdz ar portālu “Kulturasdiena.lv”.

“Kultūrzīmju” redaktore Anita Bormane norāda, ka arī šajā gadā “Kultūrzīmes” piedāvās gan intervijas ar aktuālām un interesantām kultūras personībām, gan spraigas diskusijas un padziļināti analītiskus rakstus par aktuālām kultūras problēmām, gan latviešu literatūru un tulkojumus plašā klāstā, gan, protams, recenzijas par spilgtākajiem kultūras notikumiem. “Centīsimies būt vēl tuvāk savam lasītājam, tāpēc “KZ” varēs sagaidīt viesojamies gan novadu bibliotēkās, gan kultūras centros, gan pie atsevišķām personībām. Būs jaunas rubrikas – par ļoti personīgām un unikālām Latvijas valsts simtgadei veltītām ierosmēm, par Latvijas teātra simtgadi un citām tēmām,” pauž Anita Bormane.

 

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

LA.lv