Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
7. maijs, 2016
Drukāt

Kurzemē slimnīcā nogādāta bišu sadzelta sieviete

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Vakar Kurzemē slimnīcā nogādāta 46 gadus veca sieviete, kurai iedzēlušas aptuveni 20 bites un sākusies dzīvību apdraudoša alerģiska reakcija, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša.

Bites sievieti sadzēlušas, kad viņa strādājusi dārzā. Bišu dzēlieni sievietei izraisīja dzīvībai bīstamu alerģisku reakciju – anafilaktisko šoku.

Neatliekamās palīdzības mediķu sniegtā palīdzība stabilizēja sievietes veselības stāvokli, un viņa tika nogādāti slimnīcā.

Kopumā pagājušajā diennaktī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests devās 1135 izsaukumos, no kuriem 203 saistīti ar dažādām traumām un negadījumiem.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+