×
Mobilā versija
+16.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
14. marts, 2013
Drukāt

“LA” neizplata izdevumu “Vienotība, pietiek!” 


Lasītāji un abonenti joprojām mums jautā – vai informatīvo izdevumu “Vienotība, pietiek!” izplatījis “Latvijas Pasts”? Tā kā ir bijuši gadījumi, ka tā ir ielocīta “Latvijas Avīzē”, – vai tā ir tikai nejaušība vai arī kāda pastnieka pašdarbība? 


 

Uzņēmuma “Latvijas Pasts” ārējo komunikāciju vadības daļas vadītājs Egons Ālers “Latvijas Avīzei” sniedza šādu skaidrojumu: “Valsts akciju sabiedrībai “Latvijas Pasts” ir noslēgts līgums ar SIA “FOX Communications” (izdevuma “Vienotība, pietiek!” izdevējs. – Red.) par neadresētu reklāmas/informatīvo materiālu piegādi visā Latvijas teritorijā. Sīkāka informācija par līguma nosacījumiem, piegāžu apjomiem un citas detaļas ir uzskatāmas par komercnoslēpumu. Tāpat informējam, ka laikrakstam “Latvijas Avīze” nav nekāda sakara ar neadresētās komercreklāmas piegādēm. Neizslēdzam, ka atsevišķos gadījumos pastkastītē vienlaikus var tikt ievietots gan laikraksts, gan neadresēta komercreklāma. Lai pastkastītē reizē ievietotu vairākus drukātus izdevumus, nereti tos nākas salocīt kopā.”

“Latvijas Avīze” atgādina, ka jebkura rakstura komercreklāmas ievietošana jebkurā no AS “Lauku Avīze” izdevumiem ir iespējama tikai ar uzņēmuma rakstisku atļauju.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+