Horoskopi un mistika
Horoskopi

Laba pašsajūta un daudz enerģijas! Horoskopi 20.janvārim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Emocionāla diena – no lieliem priekiem līdz palielām ķibelēm. Dažiem dzīve ies augšup, dažus pārņems skaudība, taču kopumā dienai noritēs uz pozitīvas un enerģiskas nots. Piemērots laiks, lai šo dienu pavadītu aktīvi – dažādās izklaidēs un fiziskajās aktivitātēs, jo lielais vairums no jums jutīsies izcili labi. Nevajadzētu izvairīties no sarunām, it īpaši ar mīļoto cilvēku – nebēdziet no problēmām, izrunājiet tās!

Auns

Brīnišķīga, patiešām lieliska diena Auniem! It īpaši veiksies tiem, kas iemīlējušies. Lieliska diena arī brīvajiem Auniem – ja tu iepazīsies ar kādu tieši šodien, ļoti iespējams, ka šis cilvēks ir tava liktenīgā otrā pusīte. Tāpat iespējams, ka piepildīsies kāds tavs ilgi lolots sapnis.

Vērsis

Šodien tu vari doties iepirkties un palutināt sevi kādā skaistumkopšanas salonā, baseinā, sporta klubā – jebkur, kas liek tev justies labāk. Iemācies nestrādāt brīvdienās, bet laiku veltīt ģimenei!

Dvīņi

Iespējams, ka tu negaidīti saņemsi naudu – vinnēsi loterijā, uzzināsi par mantojumu vai saņemsi prēmiju. Laba diena, lai slēgtu līgumus, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Ja tu slimo, šodien, iespējams, ka izveseļosies.

Vēzis

Gaidi jauku pārsteigumu! Iespējami iespaidīgi naudas tēriņi, taču iztērētie līdzekļi nebūs veltīgi. Pateicoties savai harizmai un nedaudz viltībai tu vari sasniegt lieliskus rezultātus jebkur, kur šodien iesaistīsies.

Lauva

Tava centība šodien tiks atalgota, turklāt attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem tev veidosies brīnišķīgas. Iesāktie darbi prasīs lielu uzmanību un pat uzdrīkstēšanos, taču tas ir tā vērts.

Jaunava

Nav vērts sīkumu dēļ bojāt attiecības, it īpaši ar tuviem cilvēkiem. Iespējams, ka tu sastapsies ar dažādām problēmām dienas gaitā, taču risini tās pēc kārtas, nevis krīti panikā pirms kaut kas vēl ir noticis. Toties zini, ka tava centība atalgosies.

Svari

Centies būt pretimnākošāks pret tiem cilvēkiem, kuru uzskati atšķiras no tavējiem. Neizrādi neiecietību vai rupjību, tas var novest pie lielām problēmām ar tālejošām sekām. It īpaši uzmanīgs esi attiecībās ar mīļoto cilvēku.

Skorpions

Nevajadzētu krasi mainīt savu priekšstatu par cilvēkiem vai savus principus – dažkārt notiekošais norāda uz to, ka ir jāiemācās paraudzīties uz lietām caur citu prizmu. Iespējami dažādi sarežģījumi attiecībās ar pretējo dzimumu. Tu šodien vari sajust lielu slinkumu – ja tā notiek, tad arī palutini sevi ar atpūtu.

Strēlnieks

Lieliska diena izklaidēm, tajā skaitā fiziskajām aktivitātēm. Tev būs laba pašsajūta, lielisks garastāvoklis un daudz enerģijas. Izmanto to!

Mežāzis

Necīnies ar likteni, neietiepies par lietām, kuras tu nevari mainīt. Ja tev kaut kas nesanāk – atliec to uz citu dienu. Esi pieticīgāks, negaidi visu uzreiz.

Ūdensvīrs

Pievērs uzmanību savam ārējam izskatam, it īpaši ieteicams doties pie friziera – tu varētu tikt pie lieliskas frizūras. Šajā dienā tu vari eksperimentēt – tas būs veiksmīgi. Neaizmirsti veltīt uzmanību un rūpes saviem mīļajiem.

Zivis

Šodien tava diena virzīsies augšup, kas dažos var izraisīt skaudību. Grūtības var rasties situācijās, kas saistītas ar augstāk stāvošām amatpersonām un gados vecākiem ļaudīm.

LA.lv