×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
11. jūnijs, 2014
Drukāt

Labiekārtos Vika pasaku parku – uzstādīs jaunas šūpoles, atjaunos stādījumus un celiņus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Lauku atbalsta dienests atbalstījis Latvijas Pašvaldību savienības projekta pieteikumu “Interesantais pašvaldībā daudzveidīgajā Latvijā un Eiropā”, kura īstenošanas laikā paredzēts realizēt 48 Latvijas pašvaldību projektu idejas, tostarp Kocēnu novada domes par Vika pasaku parka labiekārtošanu.

Kā informē Kocēnu novada pārstāve Elīna Upīte, projektu konkurss izsludināts ikgadējo Meža dienu laikā. Mērķis ir padarīt Latviju krāšņāku ar koku stādījumiem, pilnveidojot atpūtas vietas, kā arī radīt jaunas aktīva dzīvesveida veicinošas mazās arhitektūras formas, radoši un pārdomāti izmantojot koku kā būvmateriālu.

Kocēnu novada domes projekta īstenošanas laikā plānots labiekārtot Vika pasaku parku Dikļos – atjaunot dekoratīvo augu stādījumus un uzstādīt jaunas koka šūpoles. No Meža attīstības fonda projektam atvēlēs 400 eiro.  Savukārt ar Kocēnu novada domes finansiālu atbalstu paredzēts atjaunot gājēju celiņu segumu.

Vika pasaku parks izveidots 2006. gadā, un ik gadu to apmeklē aptuveni 5000 tūristu. Šo gadu laikā parks ir kļuvis par populāru atpūtas un apskates vietu, lielākoties to iecienījušas ģimenes ar bērniem, jo parka teritorijā iespējams aplūkot rakstnieka Vika pasaku varoņu koka figūras. Kopš 2010. gada šeit tiek organizēti Kocēnu novada Bērnības svētki.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+