×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.3°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
11. novembris, 2017
Drukāt

Lāčplēša dienas militāro parādi pie Brīvības pieminekļa vērojuši simti cilvēku (8)

Foto-LETA Brīvības pieminekļa laukumā notiek militārā parāde par godu Lāčplēša dienai.Foto-LETA Brīvības pieminekļa laukumā notiek militārā parāde par godu Lāčplēša dienai.

Rīgā pie Brīvības pieminekļa notikušo militāro parādi šodien, Lāčplēša dienā, par godu Latvijas armijas uzvarai pār Bermonta karaspēku vēroja vairāki simti rīdzinieku un pilsētas viesu, novēroja aģentūra LETA.

Bruņotos spēkus parādē pārstāvēja Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas, Štāba bataljona, Sauszemes spēku kājnieku brigādes, Jūras spēku flotiles, Gaisa spēku aviācijas bāzes un Zemessardzes vienības, kā arī bruņoto spēku orķestris, kurš rūpējās par pasākuma muzikālo noformējumu.

Parādi pārstāvēja arī Iekšlietu ministrijas pārraudzībā esošās Robežsardzes, Valsts policijas un Valsts un ugunsdzēsības un glābšanas dienesta vienības.

Parādi komandēja Jūras spēku flotiles komandieris flotiles admirālis Ingus Vizulis, bet pieņēma valsts bruņotā spēka augstākais vadonis Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Parādē piedalījās aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (ZZS). Parādi ar savu klātbūtni pagodināja arī citas valsts augstas amatpersonas.

Kā novēroja LETA, šogad parādi klātienē vēroja liels skaits ģimeņu ar bērniem.

Parādes sākumā, godinot Latvijas brīvības cīnītājus, notika īpaša svinīgā godasardzes maiņa pie Brīvības pieminekļa.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. apmeklētāju skaits :))

 2. Cik simti? ☺ ko var gvelzt! Kad Latvija būs brīva no okupantiem un parādēs soļos ĪSTI LATVIJAS KAREIVJI, tad parādi vēros 100-ti tūkstoši!

 3. Robežsargos laikam ir tas …IENESĪGĀKAIS dienests- lepojas ar …RESNIEM vēderiem iekš formas tērpa…

 4. padomajiet par tautu nevis svetkiemstukas metiet ara vakar palasiju tantuks dzivo par 17eirikiemmenesi bet jums algas tipa mazas par kadiem nopelniem?jums kauna nau ja jus grjobanos deputatus kam alga pari 1000 un vairak iedotu kadu menesi uz min0pasedet zinatu varbut kur vezi ziemo kaut maz ticams varbut pat stalinam bija taisniba burzujiem nave vai spaidu darbi

  • Ja tev, jānīti, tiešā tā nabaga tante rūpētu (vai vispār kaut viens nabaga sirms cilvēks), tu šeit nevis kārtējo reizi gānītos, bet tev nebūtu tam laika – jo tu pats rūpētos par tādiem cilvēkiem. Bet tev jau nerūp, tev galvenais nogānīt valsti, visā vainot Latviju kā tādu, protams, nedrīkst jau aizmirst paslavēt staļintētiņu… Kaunējies būtu!

   • Kur ir vairs tā tava valsts ? Nesen nopirku sērkociņu saražoti Indija ! Kas vairs te ir MŪSU ? PSRS laikos pavēles nāca no Maskavas ,tagad no Briseles un Berlīnes .Vēl mums atļauj kaut ko svinēt un atzīmēt,drīz arī to aizliegs un bus šeit kas to izpildīs.

   • Kāds viņš janka?Kroplis kurš raksta savu vārdu ar mazo burtu!Noteikti kaut kāds vaņa no guļamrajona.

Draugiem Facebook Twitter Google+