Laukos
Politika

LAD elektroniskā pieteikšanās sistēma atzīta par labāko IT nozares rīku pasaulē 0


LAD direktore Anna Vītola_Helviga, saņemot prestižo balvu
LAD direktore Anna Vītola_Helviga, saņemot prestižo balvu
Foto – LAD

No 2017.gada 12.-16.jūnijam Lauku atbalsta dienesta (LAD) pārstāvji piedalās “Ženēvā notiekošajā Pasaules Informācijas sabiedrības foruma samitā, iepazīstinot tā dalībniekus ar LAD labās prakses piemēru – Elektronisko pieteikšanās sistēmu (EPS).

Dienests piedalījās īpašā konkursā un bija to piecu projektu vidū, kas nominācijā “E-lauksaimniecība” ir nosaukts par čempionu, līdz ar to saņemot galveno balvu savā kategorijā. Tā ir unikāla pasaules atzinība par izcilību informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanā savā darbā.

Apbalvošanas ceremonijas laikā nozīmīgo balvu saņēma LAD direktore Anna Vītola-Helviga saņēma augsto novērtējumu un balvu, kā arī teica uzrunu Uzrunājot klātesošos, LAD direktore atzina: “Būtiskākais, lai varētu gūt panākumus, ir spēja iedvesmot savus cilvēkus, kā arī strādāt ar entuziasmu un lielu aizrautību. Bet galvenais, ir spēja uzklausīt vienam otru. Lauku atbalsta dienesta vārdā vēlos teikt paldies Latvijas vadībai par atbalstu! Paldies Latvijas lauksaimniekiem, kas mums liek strādāt ātrāk un arvien efektīvāk! Un, protams, paldies manai komandai par centību un godprātīgu darbu!”

WSIS Prize 2017 ir pasaules mēroga konkurss, ko organizē Apvienoto Nāciju organizācija sadarbībā ar ITU (Apvienoto Nāciju aģentūru informācijas un komunikāciju tehnoloģiju jomā), UNESCO (Apvienoto Nāciju Izglītības, zinātnes un kultūras organizāciju), UNDP (Apvienoto Nāciju attīstības programmu) un UNCTAD (Apvienoto Nāciju konferenci tirdzniecības un attīstības jomā).

WSIS ir starptautiska platforma valstu un starptautisko organizāciju dialogam par globālu sabiedrības attīstību pastāvīgos IKT pilnveides un informācijas apjoma pieauguma apstākļos.

LA.lv
LE
LETA
Laukos
“Rīgas dzirnavniekam” pērn neliels apgrozījuma kritums
1 diena
LE
LETA
Laukos
Mājražotāju kooperatīviem plāno atļaut pretendēt uz ES un valsts atbalstu
1 diena
LE
LETA
Laukos
Rīgā novembra beigās notiks kaņepju nozares konference
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Latvijā
Dāvana Latvijai – 1000 kilometri. Māris Baltais sāka skriet, aizejot pensijā 1
7 stundas
"V
"Mājas Viesis"
Latvijā
Imants Lancmanis: Guvis piepildījumu karjerā un ģimenē, cilvēks var sākt domāt par valsti 2
9 stundas
IP
Ilze Pētersone
Latvijā
Latvijas vēsture pirms valsts dibināšanas 18 jautājumi un atbildes
1 diena
LE
LETA
Latvijā
Politiķi faktiski vienojušies par Saeimas komisiju vadību
5 stundas
AT
Andris Tiļļa
Latvijā
Ģimenē klusēšana nav zelts! Atziņas no pāriem, kas gredzenus mijuši 18. novembrī
8 stundas