×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
24. februāris, 2014
Drukāt

Laiems Nīsons atklāj personiskas detaļas par savas sievas nāvi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Izcilais britu aktieris Laiems Nīsons, kurš filmējies simts kino un TV projektos, starp kuriem ir tādas lentes kā “Šindlera saraksts”, “Zvaigžņu kari I”, “Betmens: sākums”, “A-komanda”, “Nolaupītā” un citi darbi, amerikāņu TV kanālam CBS atklājis personisku informāciju par savas sievas, aktrises Natašas Ročardsones, nāvi. Nataša Ričardsone, kuras zināmāko darbu sarakstā ir lomas filmās “Vecāku slazds”, “Nelle” un “Patvērums”, pirms pieciem gadiem, 2009. gada martā, cieta negadījumā slēpojot, bet pēc dažām dienām no galvas traumas izraisītām sekām mira slimnīcā.

Intervijā TV raidījumam “60 Minutes” Laiems Nīsons atklāja: “Es joprojām sēroju, tas notiek viļņveidīgi… Dažkārt mani pārņem sajūta, ka viņa ir tepat līdzās, sevišķi mūsu dzīvoklī Ņujorkā.” Nīsons stāstīja arī par Natašas pēdējām dienām slimnīcā, kamēr viņa tika mākslīgi uzturēta pie dzīvības, lai tuvinieki varētu no viņas atvadīties. Aktieris ar sievu bija vienojušies par to, ka ja viens no viņiem ciestu traģiskā negadījumā, tad otrs nevilcināsies ar smagu lēmumu pieņemšanu. “Lai arī sistēmas nācās izslēgt, mēs esam palīdzējuši izglābt trīs citu cilvēku dzīvības, jo Natašas sirds, aknas un nieres tika nodotas donoru programmai, un šis solis sniedz gandarījumu. Tomēr, lai arī esmu iemācījies sadzīvot ar sērām, tas joprojām ir ļoti smagi.”

Nīsons, kurš šī gada jūnijā svinēs 62. dzimšanas dienu, pēdējo piecu gadu laikā ir kļuvis par asa sižeta filmu zvaigzni (“Nolaupītā”, “Sniegāju gūstekņi”, “A-komanda” u.c.). Jaunākā filma ar Nīsonu titullomā, trilleris “Non-Stop: Tiešais reiss” (“Non-Stop”), Latvijā un citviet pasaulē iznāk 28. februārī. Tas ir spriedzes piesātināts stāsts par notikumiem avioreisā virs Atlantijas okeāna, kad tiek saņemti draudi par viena lidmašīnas pasažiera nogalināšanu ik pēc 20 minūtēm. Par trilleri “Non-Stop: Tiešais reiss” un spriedzes filmu zvaigznes statusu Nīsons intervijā sacīja: “Zināt ko, esmu jau pārkāpis sešdesmit gadu slieksnim! Es mīlu savu darbu, bet dažkārt kautiņi un apšaudes man tomēr liek justies nedaudz savādi.”

Filmas reklāmas rullītis:

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+