Mobilā versija
+4.0°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
30. decembris, 2015
Drukāt

Laimēta lielākā naudas summa Latvijas loteriju vēsturē

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Vakar, 29.decembrī, ir laimēta lielākā naudas summa Latvijas loteriju vēsturē – 600 000 eiro, aģentūru LETA informēja uzņēmumā “Latvijas Loto.

Loterijas “Keno” izlozē ir uzminēti desmit skaitļi, laimējot 600 000 eiro.

Laimīgā loterijas biļete ar diviem spēles variantiem uz vienu izlozi un papildspēli “Džokers” kopumā 23 eiro vērtībā ir iegādāta internetā. Kopējais laimests gan vēl varot mainīties, jo loterijas biļete piedalās arī šīsdienas “Džokers” un “Džokers 7” izlozēs.

Kās norāda uzņēmumā, šāda naudas summa ir lielākais laimests, kas vispār ir vinnēts Latvijas loteriju vēsturē. Līdz šim lielākais laimests bijis 367 395 eiro, kas laimēti 2013.gada novembrī loterijā “Super Bingo”. Savukārt lielākais loterijā “Keno” vinnētais laimests par desmit uzminētajiem skaitļiem bijis 341 489 eiro, kas laimēti divas reizes – 2006.gada jūnijā un 2010.gada oktobrī.

“Keno” izlozes notiek trīs reizes dienā, septiņas dienas nedēļā. Maksimālais iespējamais laimests loterijā “Keno” par uzminētiem desmit skaitļiem šobrīd ir 600 000 eiro. Lai šādu summu būtu iespējams laimēt, ir jāiegulda desmit eiro.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (16)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+