Ekonomika
Bizness

Latvijā aug pieprasījums pēc specializētiem būvniecības veikaliem0


“K Senukai”
“K Senukai”
Publicitātes foto

Latvijā aug pieprasījums pēc specializētiem būvniecības veikaliem, norāda celtniecības profesionāļu lielveikala “K Senukai Procenter” pārstāvji.

Kopš veikala atvēršanas šī gada martā, veikals trīskāršojis apgrozījumu un klientu skaitu. Jaunā “K Senukai Procenter” koncepta ieviešanā ieguldīti 1,5 miljoni eiro.

“Būvniecības nozare pēdējos divos gados ir bijusi viena no būtiskākajām Latvijas ekonomiskās izaugsmes virzītājām. Šogad tā turpina augt 3% apmērā, un sekmīgie darbības rezultāti “K Senukai Procenter” pirmajos piecos darbības mēnešos apliecina, ka šāds specializēts veikals ir nepieciešams un gaidīts,” saka “Kesko Senukai Latvia” ģenerāldirektora vietnieks Marius Šukauskas.

Viņš skaidro, ka nozīmīgi audzis tieši biznesa klientu skaits – celtniecības uzņēmumi novērtē komandas pieeju, konsultantiem veicot izbraukumus uz objektu un tālāk, sadarbībā ar ražotājiem un piegādātājiem vienojoties par piemērotāko un izdevīgāko risinājumu.

“Mūsu mērķis bija izveidot jauna koncepta veikalu, lai nodrošinātu vēl ērtāku iepirkšanās vidi un plašāku sortimentu tieši profesionāļiem – apdares meistariem, santehniķiem un elektriķiem –, kā arī būvniecības nozares uzņēmumiem. Paredzu, ka veikala apgrozījums turpinās pieaugt būtiski ātrāk par būvniecības nozari,” piebilst Marius Šukauskas.

“K Senukai Procenter” atrodas Rīgā, Maskavas ielā 418A, un tā kopējā platība sasniedz 12 000 m2. Tajā ir pieejams vairāk nekā 30 000 vienību plašs sortiments ar būvmateriāliem, celtniecības precēm, santehniku, apdares materiāliem, instrumentiem un citām precēm kā mazumtirdzniecībā, tā vairumtirdzniecībā.

“K Senukai Procenter” plaši pārstāvēti gan starptautiski zināmi, gan vietējie profesionālie zīmoli, piemēram, “Sakret”, “Knauf”, “LODE”, Rīgas laku un krāsu rūpnīca u. c. Pie veikala ir izbūvēta plaša teritorija ap 7000 m2 platībā lielapjoma būvmateriālu preču pieejamībai ar drive in iespēju ērtai piebraukšanai un preču saņemšanai ar kravas automašīnām.

Saistītie raksti

Jaunā koncepta veikalā ievērojami paplašināts ne tikai preču sortiments, bet arī pakalpojumu klāsts – instrumentu noma, tāmētāju pakalpojumi, attālināta iepirkšanās, veikala konsultantam sakomplektējot pasūtījumu, preču piegāde līdz četrām stundām jebkurā vietā Rīgā un 24 stundām visā Latvijā, kā arī krāsu tonēšana, metāla zāģēšana, finanšu un citi pakalpojumi. Arvien lielāku atsaucību gūst “K Senukai Procenter” servisi, kas ievērojami ietaupa meistaru laiku, piemēram, attālināta preču pasūtīšana, kā arī tirdzniecības pārstāvju palīdzība un individuālas konsultācijas klientam visa būvniecības projekta gaitā. “K Senukai Procenter” konsultantu kompetence un bagātā pieredze dažādu būvniecības objektu vadīšanā veicina klientu lojalitāti un izvēli iepirkties “K Senukai Procenter”.

“Procenter” lojalitātes programmai meistariem – santehniķiem, elektriķiem, apdares speciālistiem – šobrīd pieteikušies teju 18 000 lietotāju. Programmas popularitāte ir saistīta ar faktu, ka tā dod iespēju saņemt 30% atlaidi būvmateriālu precēm un 20% atlaidi pakalpojumiem, kā arī iespēju uzkrāt bonusus 5% līdz 10% apmērā no veikto pirkumu summas mēnesī.

LA.lv