×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
27. aprīlis, 2014
Drukāt

Latvijā plāno veidot “Eiropas krievu kustību” (13)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijā iecerēts veidot “Eiropas krievu kustību”, 27.aprīlī ziņoja TV3 raidījums “Nekā personīga”.

Viens no šādas idejas autoriem ir kādreizējā laikraksta “Čas” žurnālists, publicists Igors Vatoļins.

“Man šķiet, ka pēc Krimas notikumiem jebkuram cilvēkam jāizšķiras, vai viņš ir Latvijas un Eiropas patriots,” skaidro Vatoļins.

Kā vēsta televīzijas raidījums, biedrība “Eiropas krievu kustība” patlaban esot veidošanas procesā. Esot zināms, ka tās kodols būs apmēram divdesmit cilvēku no dažādām nevalstiskām organizācijām, mākslas aprindām un citām jomām.

Tuvāko divu nedēļu laikā Vatoļins arī plānojot nākt klajā ar īpašu manifestu, kas mudinās Latvijas eiropeiski noskaņotos krievvalodīgos cilvēkus iesaistīties biedrībā. Sagaidāms, ka manifestu publicēs internetā.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Eiropa, Amerika un citas Rietumu valstis Krievijai un tās tautiešiem vairs netic, īpaši jau tādiem, kas sevi ir parādījuši kā Krievijas pretvalstisko noziegumu Krimā un Austrumukrainā atbalstītājus. Vislabākais Latvijas un Eiropas atbalsts ir pāreja uz Latvijas valsts valodu visā Latvijas izglītības sistēmā jau ar šā gada 1.septembri.

 2. IEGAUMĒSIM VIENU=== ja kāds krievs nāks ar savām aktivitātēm Latvijā, un viņš neaicina krievus mācīties latviešu valodu , iesaistīties kopējā Latvijas dzīvē, tad tas ir tikai kārtējais MANEVRS- POZA, BET SIRDĪ ATRODĀS LIELAJĀ KRIEVIJĀ. Votuļins aktīvi darbojās sko0lu aizstāvībā …

 3. Mēs visi savas dzīves laikā maināmies, jo domājam, analizējam, arī kļūdāmies. Tikai tā var atrast savu ceļu. Nav iemesla neticēt Vatoļina kunga patiesumam.Galvenais, lai domu biedri būtu atbilstoši.

 4. Uzticību biedrs nevieš, ja paskatās uz viņa iepriekšējām aktivitātēm.

  • Tas vienkārši ir mēģinājums ielīst pa logu, ja pa durvīm neļauj. Cerams, ka nebūs daudz latvieši kuri aplaudēs šai Maskavas izrādei.

 5. Pirmkārt, jānoskaidro kā šie “labie krievi” ir balsojuši valodu referendumā un tad jāsāk “izteikt atbalsts” kārtējai jaunai krievu kustībai. Lai atzīst, ka šeit ir ieradušies okupācijas rezultātā, ka vienīgā valsts valoda ir latviešu un, ka atbalsta pāreju uz latviešu mācībvalodu skolās! Tikai tad par šiem darboņiem varēs veidot kaut kādu viedokli! Citādi tas atkal izskatās pēc kārtējā Krievijas specdienestu projekta!

 6. Laba ideja, ko sen jau vajadzēja realizēt.

 7. Krievu inteliģence vienmēr ir bijusi avangardā, malači – kas tad cits, ja ne viņi parādīs daļai krievvalodīgo izšķiršanās iespēju un ceļu uz priekšu…

 8. Atbalstu!!! Laba ideja.

 9. Pēc krievu valodas referenduma, krievu skolu aizstāvju kustības u.c.,NETICU nevienam krievam.

 10. liekas, ka organizācija tikai acu azimalēšanai.

 11. Paldies sim cilvekam mes atbalstisim prieks lasit

Draugiem Facebook Twitter Google+