×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
31. oktobris, 2014
Drukāt

Latvijā radīta jauna tiešsaistes platforma uzņēmumu stila veidošanai (4)

Ekrānuzņēmums no dizainabanka.lvEkrānuzņēmums no dizainabanka.lv

Latvijas mazajiem un vidējiem uzņēmējiem pieejams jauns tiešsaistes rīks – www.dizainabanka.lv. Tā ir Latvijā radīta interneta platforma uzņēmuma reklāmas materiālu izgatavošanai, ļaujot būtiski ietaupīt pasūtītāja laiku un naudu, informē platformas radītāji.

“Tajā pieejami vairāk nekā 1000 oriģināli dizaina paraugi deviņās dažādās kategorijās. Pakalpojums ir līdz šim lētākais pilna apjoma piedāvājums nozarē – no dizaina idejas, maketa sagatavošanas līdz drukai,” iepazīstina dizainabanka.lv idejas līdzautors Eduards Fedorovičs.

Jaunajā interneta platformā var īsā laikā apskatīt, izvēlēties un pasūtīt nepieciešamos reklāmas materiālus, ietaupot līdzekļus par
materiāla vizuālā noformējuma izstrādi. Visi Latvijā radītie dizaini pieejami populārākajām mazo reklāmas materiālu kategrorijām – vizītkartēm, bukletiem, skrejlapām, katalogiem, blociņiem, mapēm, stendiem, veidlapām un aploksnēm.

“Dizainabanka.lv platforma veidota kā mazbudžeta risinājums jauno, mazo un vidējo uzņēmumu segmentam. Izstrādājot projektu, orientējāmies uz uzņēmēju vajadzībām – par zemāko cenu sagatavot nepieciešamos reklāmas materiālus. Izmantojot jauno vietni, izdevumus par reklāmas materiāliem iespējams samazināt līdz pat 60% no vidējās tirgus cenas. Paredzu, ka ērtā un mūsdienīgā interneta vide iedrošinās sagatavot savas vizītkartes, bukletus un citus materiālus arī tos uzņēmumus, kas līdz šim to nevarēja atļauties,” uzsver Fedorovičs.

Neatkarīgi no izvēlētā dizaina, katrai no kategorijām piemērota noteikta cena, kas ir sākot no četriem centiem par vienību. Dizaina risinājumi apkopoti deviņās dažādās tematiskajās nozarēs, tostarp, būvniecība, veselība un skaistumkopšana, pārtika un ēdināšana, izklaide, transports, tūrisms un citas.

Profesionālais oriģinālo dizainu piedāvājums tiks regulāri paplašināts un paredzams, ka gada laikā tas trīskāršosies, sola Fedorovičs.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Maziem uzņēmējiem labs atbalsts. Paldies idejas radītājiem.

  2. Tiešām lieliska ideja un izpildījums!

  3. Burvīgs projekts!Beidzot ar mazām naudiņām varēs darīt lielas lietas!!!

  4. Šis ir vērtīgi! Paldies!

Draugiem Facebook Twitter Google+