Mobilā versija
+17.7°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
16. februāris, 2016
Drukāt

Latvijā reģistrēti vairāki patvēruma meklētāju pastrādāti noziegumi (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Latvijā reģistrēti vairāki gadījumi, kad ārvalstnieki, kuriem kādā no Eiropas Savienības (ES) valstīm piešķirts patvēruma meklētāja statuss vai uzturēšanās atļauja, šeit pastrādājuši dažādus pārkāpumus vai noziegumus, intervijā “Latvijas Radio” raidījumam “Krustpunkti” sacīja Valsts policijas (VP) priekšnieks Ints Ķuzis.

Viņš atzina, ka policijai aizvien biežāk nākas saskarties ar šādiem gadījumiem. Tostarp ir gan administratīvi pārkāpumi, gan kriminālsodāmas darbības.

Vienlaikus viņš uzsvēra, ka pagājušajā gadā caur patvēruma meklētāju centru “Mucenieki” izgāja vairāk nekā 600 cilvēki, kuri pieprasīja patvērumu Latvijā, taču tas būtisku ietekmi uz sabiedrisko drošību Latvijā nav atstājis.

“Šie 600 cilvēki nav atstājuši būtisku ietekmi uz sabiedrisko kārtību un drošību. Viņi ir braukuši, nākuši un gājuši cauri,” uzsvēra Ķuzis.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. un cik izraidīti? laikam O ? Tas viss tavs darbs – pierakstīt?

  2. tomēr:) un ministrs sita pie krūts un zvēreja ka nav pat neviens iesnieguma/sūdzibas par patvēruma meklētājiem

  3. izraidīt no ES

  4. nu, latvijieši……..

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+