Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
16. februāris, 2016
Drukāt

Latvijā reģistrēti vairāki patvēruma meklētāju pastrādāti noziegumi (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Latvijā reģistrēti vairāki gadījumi, kad ārvalstnieki, kuriem kādā no Eiropas Savienības (ES) valstīm piešķirts patvēruma meklētāja statuss vai uzturēšanās atļauja, šeit pastrādājuši dažādus pārkāpumus vai noziegumus, intervijā “Latvijas Radio” raidījumam “Krustpunkti” sacīja Valsts policijas (VP) priekšnieks Ints Ķuzis.

Viņš atzina, ka policijai aizvien biežāk nākas saskarties ar šādiem gadījumiem. Tostarp ir gan administratīvi pārkāpumi, gan kriminālsodāmas darbības.

Vienlaikus viņš uzsvēra, ka pagājušajā gadā caur patvēruma meklētāju centru “Mucenieki” izgāja vairāk nekā 600 cilvēki, kuri pieprasīja patvērumu Latvijā, taču tas būtisku ietekmi uz sabiedrisko drošību Latvijā nav atstājis.

“Šie 600 cilvēki nav atstājuši būtisku ietekmi uz sabiedrisko kārtību un drošību. Viņi ir braukuši, nākuši un gājuši cauri,” uzsvēra Ķuzis.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. un cik izraidīti? laikam O ? Tas viss tavs darbs – pierakstīt?

  2. tomēr:) un ministrs sita pie krūts un zvēreja ka nav pat neviens iesnieguma/sūdzibas par patvēruma meklētājiem

  3. izraidīt no ES

  4. nu, latvijieši……..

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+