Mobilā versija
-2.2°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
23. septembris, 2016
Drukāt

Latvijā sāk tirgot “Apple iPhone 7”

"Apple" produkcijas autorizētais izplatītājs Latvijā "Euronics" veikalā tirdzniecības centrā "Mols" prezentē tehnoloģiju zīmola "Apple" jaunākos viedtālruņus "iPhone 7" un "iPhone 7 Plus", kuri no šodienas Latvijā pieejami tirdzniecībā."Apple" produkcijas autorizētais izplatītājs Latvijā "Euronics" veikalā tirdzniecības centrā "Mols" prezentē tehnoloģiju zīmola "Apple" jaunākos viedtālruņus "iPhone 7" un "iPhone 7 Plus", kuri no šodienas Latvijā pieejami tirdzniecībā.

Foto - LETA

Piektdien, 23.septembrī, Latvijā tika sākta ASV informācijas tehnoloģiju giganta “Apple” jaunāka viedtālruņa “iPhone 7” un “iPhone 7 plus” tirdzniecība Latvijā. “iPhone 7” cena ir no 779 eiro, bet “iPhone 7 plus” – no 919 eiro.

“Apple Inc.” pieteicis divus jaunus viedtelefona “iPhone” modeļus un jaunu ūdensdrošu viedpulksteni, tādējādi cenšoties atjaunot uzņēmuma izaugsmi.

Viena no jaunā “iPhone” būtiskākajām īpašībām, kas varētu saskarties ar kritiku, ir austiņu ieejas likvidēšana, paredzot nodrošināt audio ar “Apple” patentēto “Lightning-USB” kabeli vai ar bezvadu savienojumu.

Tāpat “Apple” arī nodrošinās adapteri, ļaujot patērētājiem izmantot pašreizējās austiņas ar “iPhone”.

“Apple” prezentācijas pasākumā nodrošināja vēl vienu pārsteigumu, kopīgi ar Japānas videospēļu kompāniju “Nintendo Co.” paziņojot, ka “Super Mario Run” spēle šogad nonāks “App Store” veikalā.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+