×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
23. septembris, 2016
Drukāt

Latvijā sāk tirgot “Apple iPhone 7”

"Apple" produkcijas autorizētais izplatītājs Latvijā "Euronics" veikalā tirdzniecības centrā "Mols" prezentē tehnoloģiju zīmola "Apple" jaunākos viedtālruņus "iPhone 7" un "iPhone 7 Plus", kuri no šodienas Latvijā pieejami tirdzniecībā."Apple" produkcijas autorizētais izplatītājs Latvijā "Euronics" veikalā tirdzniecības centrā "Mols" prezentē tehnoloģiju zīmola "Apple" jaunākos viedtālruņus "iPhone 7" un "iPhone 7 Plus", kuri no šodienas Latvijā pieejami tirdzniecībā.

Foto - LETA

Piektdien, 23.septembrī, Latvijā tika sākta ASV informācijas tehnoloģiju giganta “Apple” jaunāka viedtālruņa “iPhone 7” un “iPhone 7 plus” tirdzniecība Latvijā. “iPhone 7” cena ir no 779 eiro, bet “iPhone 7 plus” – no 919 eiro.

“Apple Inc.” pieteicis divus jaunus viedtelefona “iPhone” modeļus un jaunu ūdensdrošu viedpulksteni, tādējādi cenšoties atjaunot uzņēmuma izaugsmi.

Viena no jaunā “iPhone” būtiskākajām īpašībām, kas varētu saskarties ar kritiku, ir austiņu ieejas likvidēšana, paredzot nodrošināt audio ar “Apple” patentēto “Lightning-USB” kabeli vai ar bezvadu savienojumu.

Tāpat “Apple” arī nodrošinās adapteri, ļaujot patērētājiem izmantot pašreizējās austiņas ar “iPhone”.

“Apple” prezentācijas pasākumā nodrošināja vēl vienu pārsteigumu, kopīgi ar Japānas videospēļu kompāniju “Nintendo Co.” paziņojot, ka “Super Mario Run” spēle šogad nonāks “App Store” veikalā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+