floorball.lv

Latvija sakauj japāņus un gatavojas čehiem 0

Latvijas vīriešu florbola izlase pirmdien Cīrihē ar 11:1 pieveica Japānas valstsvienību un ar otro uzvaru divās spēlēs praktiski garantēja iekļūšanu pasaules čempionāta (PČ) ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Trīs vārtus uzvarētājiem guva Latvijas izlases rezultatīvākais spēlētājs Mihails Kostusevs.

Pirmajā trešdaļā Latvijas florbolisti ieguva 4:1 pārsvaru, bet pirms pēdējā pārtraukuma rezultāts jau bija 10:1.

Pirmajā spēlē grupā Latvijas izlase svētdien ar 8:3 uzvarēja amerikāņus, savukārt Čehijas florbolisti ar 21:1 bija pārāki pār Japānu. Pret grupā nopietnākajiem sāncenšiem čehiem Latvijas florbolisti spēlēs otrdien grupas turnīra noslēgumā, un uzvarētājam būs potenciāli vājāks pretinieks ceturtdaļfinālā. Teorētiski Latvijas iekļūšanu ceturtdaļfinālā vēl var aizkavēt ASV uzvara pār spēcīgāko Čehiju dienas otrā spēlē C grupā.

Grupas divas spēcīgākās komandas tiks ceturtdaļfinālā, kur turpinās cīņu izslēgšanas kārtā. Latvijas izlasei ceturtdaļfinālā būs jāspēlē pret pirmās vai otrās vietas ieguvēju grupā, kur čempionātu sāka Somija, Vācija, Krievija un Kanāda. Finālspēles notiks 9.decembrī.

Pasaules čempionāta spēle:

Japāna–Latvija 1:11 (1:4, 0:6, 0:1)

Vārtus guva: Keniči Ogava – Mihails Kostusevs 3, Andris Rajeckis, Jānis Jansons, Ingus Laiviņš, Andris Malkavs, Mārtiņš Rajeckis, Toms Akmeņlauks, Ainārs Juškevičs, Artis Raitums