×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
21. jūnijs, 2016
Drukāt

Latvijā sarunas par izstāšanos no ES nav iespējamas, pauž Ozoliņa (5)

Latvijas Universitātes Politikas zinātnes nodaļas profesore, žurnāla zinātniskā redaktore Žaneta Ozoliņa Žaneta Ozoliņa piedalās diskusijā "Digitālā programma Eiropai: kādi esam Latvija?" par godu žurnāla "Latvijas intereses Eiropas Savienībā" otrā numura iznākšanai.Latvijas Universitātes Politikas zinātnes nodaļas profesore, žurnāla zinātniskā redaktore Žaneta Ozoliņa Žaneta Ozoliņa piedalās diskusijā "Digitālā programma Eiropai: kādi esam Latvija?" par godu žurnāla "Latvijas intereses Eiropas Savienībā" otrā numura iznākšanai.

Foto - LETA

Latvijā sarunas par izstāšanos no Eiropas Savienības (ES) nav iespējamas, tā šorīt LNT raidījumā 900 sekundes atzina Latvijas Universitātes profesore Žaneta Ozoliņa.

Viņa arī norādīja, ka Lielbritānijas referendums ir reakcija uz valstī pastāvošajām iekšējām problēmām.

”Ja Lielbritānija nolems izstāties, tad aptuveni divus gadus būs liels sajukums – neviens īsti nezinās, ko darīt,” piebilda profesore.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. pārcentīga Komuniste – tagad tikpat pārcentīgā ESiste.
  Sitie ir karjeristi, kas sadarbojas pārcentīgi ar jebkuru varu, kas tik nāk priekšā … 🙂 Vājas dabas cilvēki.

 2. Nemelo, trollen !!!
  Iespējams ir viss !!!
  Ar ko ES atšķiras no PSRS ?
  Kā viena, tā otra dara visu,lai lai iznīcinātu Latviju: sagrāva rūpniecību, grauj lauksaimniecību, ekoloģiju, latvisko dzīvesstilu…

  • Nevajaga pārspīlēt,nekādu Latvijuneviens nedrib graut ,starptautiskās kompānijas peļņas nolūkā kaut kādus konkurentus nīcina ,bet tās kompānijas pat nesaprot kas ir tā Latvija.Dzīves veidu nīcina visas tās Bārbijas un Keini, to veicina Holivuda no kuras tas vis nāk,bet Holivuda ir ASV un tā nīcina faktiski visu Eiropas valstu kultūru. Holivudā savukārt noteicēji ir ASV ebreji.

Draugiem Facebook Twitter Google+