×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
14. novembris, 2013
Drukāt

Latvijas svētku konkursa uzvarētājs noskaidrots (2)

Sveiki! Arī  es sūtu Jums vienu bildi! Man svētki saistās ar gaismu. Ar svecīšu, ar lāpu, ar salūta gaismu un ar to gaismu, ko šajā laikā izstaro cilvēki. Man it īpaši patīk šie svētki, jo gaisā var just tādu stipru cilvēku vienotību un mīlestību. Vēlētos, kaut mēs biežāk sajustu viens otru kā nevis konkurentu, bet gan kā savējo. Esmu laimīga par to, ka pilsētās parādās dažnedažādi latviski motīvi. Gan visādi rotājumi, gan pieminekļi, gan arī plakāti. Tad ir patīkami iet pa ielu un redzēt, kā pilsēta godā sevi un savu valsti. 18. novembris bieži vien ir tas laiks, kad mūsu ģimene saiet kopā. No skapja uzmanīgi izvelk lielo Latvijas sarkanbalto karogu un lepni nēsā apkārt. Pat mazie sīči tik aizrautīgi arī grib pacelt karogu, pieskarties tam un sajusties lepni par to, ka ir latvieši. Tas priecē.

Elza Sējēja, 15 gadiSveiki! Arī es sūtu Jums vienu bildi! Man svētki saistās ar gaismu. Ar svecīšu, ar lāpu, ar salūta gaismu un ar to gaismu, ko šajā laikā izstaro cilvēki. Man it īpaši patīk šie svētki, jo gaisā var just tādu stipru cilvēku vienotību un mīlestību. Vēlētos, kaut mēs biežāk sajustu viens otru kā nevis konkurentu, bet gan kā savējo. Esmu laimīga par to, ka pilsētās parādās dažnedažādi latviski motīvi. Gan visādi rotājumi, gan pieminekļi, gan arī plakāti. Tad ir patīkami iet pa ielu un redzēt, kā pilsēta godā sevi un savu valsti. 18. novembris bieži vien ir tas laiks, kad mūsu ģimene saiet kopā. No skapja uzmanīgi izvelk lielo Latvijas sarkanbalto karogu un lepni nēsā apkārt. Pat mazie sīči tik aizrautīgi arī grib pacelt karogu, pieskarties tam un sajusties lepni par to, ka ir latvieši. Tas priecē. Elza Sējēja, 15 gadi

Latvijas dzimšanas dienas foto konkursā par labākā darba autori atzīta 15 gadus vecā Elza Sējēja. Apsveicam! Ar uzvarētāju par balvas saņemšanu sazināsimies personīgi.

“Sveiki! Arī es sūtu Jums vienu bildi! Man svētki saistās ar gaismu. Ar svecīšu, ar lāpu, ar salūta gaismu un ar to gaismu, ko šajā laikā izstaro cilvēki. Man it īpaši patīk šie svētki, jo gaisā var just tādu stipru cilvēku vienotību un mīlestību. Vēlētos, kaut mēs biežāk sajustu viens otru kā nevis konkurentu, bet gan kā savējo. Esmu laimīga par to, ka pilsētās parādās dažnedažādi latviski motīvi. Gan visādi rotājumi, gan pieminekļi, gan arī plakāti. Tad ir patīkami iet pa ielu un redzēt, kā pilsēta godā sevi un savu valsti. 18. novembris bieži vien ir tas laiks, kad mūsu ģimene saiet kopā. No skapja uzmanīgi izvelk lielo Latvijas sarkanbalto karogu un lepni nēsā apkārt. Pat mazie sīči tik aizrautīgi arī grib pacelt karogu, pieskarties tam un sajusties lepni par to, ka ir latvieši. Tas priecē,” pieteikumā konkursam rakstīja Elza.

Uzvarētāja saņems laikraksta “Latvijas Avīze” abonementu uz četriem mēnešiem, “Latvijas Avīzes” krāšņo kalendāru 2014. gadam un grāmatu “Naudas laiki Latvijā”.

Visus labākos apmeklētāju iesūtītos foto iespējams aplūkot šeit!

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Apsveicam veiksmīgos fotogrāfus. Turpiniet!

  2. 17.Rīgā,braucu pa Rīgas ielām,centrā,lai patīksminātos par svētkiem sapostu pilsētu,bet par sarūgtinājumu,ne miņas no svinīguma.Pilsēta pelēka kā ikdienā.Lai nolādēta tā ušaka banda.Vai tā nav kaila tautas necieņa?Vvaldošie,kur jūs esat?

Draugiem Facebook Twitter Google+