×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
2. augusts, 2012
Drukāt

Latvijā un Skotijā spēlē dažādu basketbolu

strumica-2.82

Eiropas U-18 čempionātā juniorēm B divīzijā Strumicā (Maķedonija) otrā posma pirmajā spēlē Latvijas juniores ar 101:29 sagrāva Skotijas vienaudzes.

Pēc diviem zaudējumiem grupu turnīrā pret baltkrievietem un anglietēm Latvijas izlasei jācīnās par 9. līdz 18. vietu B divīzijā. Ne gluži tas, pēc kā uz tālo Maķedoniju tika braukts, tomēr komandas galvenais treneris Ainārs Čukste basket.lv solījis atlikušās spēles izmantot lietderīgi: “Čempionāts turpinās, lai arī galvenais mērķis – ceļazīme uz A līgu – vairs nav sasniedzams. Atlikušās spēles centīsimies izmantot, lai pēc iespējas labāk sagatavotos U-20 čempionātam, kur vajadzēs piedalīties vismaz astoņām meitenēm no pašreizējā sastāva. Diemžēl apstiprinājās, ka atlētiskajā spēlē, kāda tiek ļauta šajā čempionātā, mūsu meitenes ir parāk “mīkstas”. Katastrofāli pietrūkst šādu spēļu pieredzes, jo ar tik ciešu segšanu nesaskaramies ne Jaunatnes līgā, ne pat LSBL čempionātā.”

Pirmās pretinieces lejasgala turnīrā skotietes bija gaužĀm vājas. Jācer, ka nākamajās divās grupas spēlēs pret Ukrainu un Melnkalni cīņā būs sīvāka un ieguvums no iešanas laukumā – lielāks.

 

EIROPAS U-16 ČEMPIONĀTS JUNIORĒM, B DIVĪZIJA STRUMICĀ (MAĶEDONIJA)

Latvija – Skotija 101:29 (23:7, 60:10, 86:19). Laksa 22, Tomsone 20, Langina 13, Brīdiņa 11, Reine 7, Džarcāne, Kruga pa 6, Aizsila, Jākobsone pa 5, Fomina 4, Bērziņa 2.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+