Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Bērtulis, Boļeslavs
Ceturtdiena, 24. augusts, 2017
12. marts, 2014
Drukāt

Latvijā viesosies Klasiskais krievu balets

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Nākamajā nedēļā Latvijā sāksies “Klasiskā krievu baleta” trupas viesizrādes, liecina informācija portālā bilesuparadīze.lv.

“Klasiskais krievu balets” ir jauna, bet veiksmīga Maskavas klasiskās dejas trupa, kuras pamats – Maskavas Horeogrāfijas akadēmijas absolventi, Sanktpēterburgas Krievijas baleta akadēmijas A.J Vaganovas absolventi un citas slavenas Krievijas baleta skolas. Klasiskā krievu baleta komandu izveidojis tā mākslinieciskais vadītājs, solists Hasans Usmanovs.

Pēc ilgas un veiksmīgas turnejas Eiropā teātris sāks savu ceļojumu pa Latviju: Jelgava, Liepāja, Valmiera, Ventspils, Tukums un Rīga , kā arī Igauniju: Tallina un Narva ar tādām izrādēm kā “Gulbju ezers”, “Apburtā princese” un “Žizele”. Kostīmi un dekorācijas izrādēm veidotas pēc sākotnējām skicēm Lielā teātra darbnīcās.

Klasiskā krievu baleta trupas repertuārs sastāv galvenokārt no klasiskā baleta mantojumiem, lieliskiem darbiem iekļautiem Krievijas baleta zelta fondā: P.I. Čaikovska šedevri “Gulbju ezers”, “Apburtā princese”, “Riekstkodis” un citi.

2014. gada viesizrādes Latvijā:

22. marts – Rīga, Maskavas nams, “Gulbju ezers”

23. marts – Valmiera, Valmieras Kultūras cents, “Gulbju ezers”

24. marts – Tukums, Tukuma Kultūras nams, “Gulbju ezers”

25. marts – Rīga, Maskavas nams, “Apburtā princese”

26. marts – Rīga, Maskavas nams, “Žizele”

27. marts – Ventspils, Teātra nams “Jūras vārti”, “Gulbju ezers”

28. marts – Jelgava, Jelgavas Kultūras nams, “Gulbju ezers”

31. marts – Liepāja, Liepājas Olimpiskais centrs, “Gulbju ezers”

)

Pievienot komentāru

Atkal izsalcis pēc dziesmām (1)"Neesmu mūziķis, bet vienkārši cilvēks, kuru interesē visādas radošas izpausmes," saka mūziķis JĀNIS ŠIPKĒVICS
Draugiem Facebook Twitter Google+