×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
19. jūlijs, 2018
Drukāt

Latvijas autovadītāji pārmaksā par tehnisko apskati (18)

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas autovadītāji pārmaksā par transportlīdzekļu tehnisko kontroli – ar šādu paziņojumu klajā nākusi Konkurences padome (KP), kura aicina Satiksmes ministriju (SM) atvērt tirgu arī citiem uzņēmumiem.

KP secinājusi, ka noslēgta tirgus apstākļos Latvijas patērētājiem izmaksas par transportlīdzekļu tehniskās kontroli pēdējo 10 gadu laikā pieaugušas pat par 50 līdz 60%. Latvijā tās esot starp lielākajām Eiropas Savienībā (ES), savukārt Baltijā – pat augstākās.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. Pie mums cik liek tik maksā un viss ok!

 2. Nu tad lai atmaksa atpakaļ. Atbildēt

  Es

 3. Latvija par visu mes parmaksajam! – degviela apskate atkritumi elektriba utt.

 4. Apskate jau nemaz tik dārga nav. Un es labāk uzticos neatkarīgai iestādei nevis čomu kaktu servisiem.

  • Servisi apzināti meklēs “defektus, problēmas”, lai tik auto īpašnieks remontētu atklātās vainas,, un, vēlams, turpat pie viņiem 🙂 Un tad maksāsim krietni vairāk, kā būtu nepieciešams. Nevar taču biznesā naudu laist garām, ja ir tāda iespēja :))

   • Nu redz – tur augšā domā, ka tauta glupa un varēs atkal dibināt kādiu tur OIK kantori – skaidri pateikts :kā un kāpēc !!!

 5. Kad ierodos CSDD Bauskas ielā, jūtos kā slaucama govs. Atkal jāmaksā desmitiem eiro par to un to un vēl kaut ko. Izcenojumi tiešām augsti, un galvenais, ka viņi domā, kā visu modernizēt, nevis lai samazinātu cenas un pašizmaksu.

 6. Par apdrošināšanu arī nepārmaksājam?

 7. Nu gan brīnums. Par ko tik mēs Latvijā nepārmaksājam, par gāzi, par elektrību, par pārtiku u.t.t.

 8. Beskaunīgi iekasē naudiņu…

  • Letini!!!!!!!!!!.M’es n’eesam vienoti.un m’us ‘cakar’e vald’iba.k’a grib! Un.ko t’al’ak????????????

 9. Nudien, pamodās beidzot – pēc vairāk kā 20 gadiem un secināja, ka kaut kas nav riktīgi. Bet varbūt joprojām sapņo un patiesībā viss ir kārtībā? Un kā paliek ar to pašu elektrību – tur ta arī mēs katru gadu pārmaksājam patiesībā – jo pa visu Latviju ir galvenais tikai viens uzņēmums un nav starpība , kas ir zem viņa apakašā caur kuru sniegts tiek pakalpojums. Tāpat ko lai saka par degvielas reketu – saprotams, ka konkrētie degvielas apjomi, kas iepirkti lētāk konkrētā posmā netiks pārdoti lētāk neskatoties pat uz to , ka mums nav ierēķināts tas pats ceļa nodoklis degvielā iekšā. Un kāda ironija, kad ceļas degvielai cenas, tad ceļas pa lielam cenas visam – ja vēl algas tā celtu, bet nē – tauta var dzīvot var tak ar algu zem 300 eur mēnesī un pensonāri ar pensiju zem vai ap 100 eiro, jo tas tak ir nenormāli daudz un cilvēki ir izmisumā , kur to naudu tērēt…

 10. CSDD nepamatoti iekaseejusi 10 gados vismaz 21 miljonu eiro, taa ir taa summa, kas redzama ar neapbrunotu aci.

 11. Civilizētās valstīs cilvēks aizbraucot auto uz servisu, tur mašīnu saremontē un izdod apliecinājumu, ka auto ir tehniskā kārtībā. Liekās instances- atsevišķas naudas kāsēju pārbaudītāju iestādes nemaz nav. Kad mēs kļūsim par civilizētu valsti un beigsim uzturēt lieku naudas kāsēju sistēmu?

Draugiem Facebook Twitter Google+