×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
22. janvāris, 2014
Drukāt

“Latvijas Avīzē” izlasīju…


lavaks2201

Dundadznieks Miervaldis Ceimurs “LA”  abonē kopš tā pirmā numura un palicis uzticīgs visus šos 25 gadus. Laikrakstu ģimene saņem ap pusdienas laiku. Aicināju Miervaldi nosaukt, viņaprāt, interesantākos rakstus vakardienas laikrakstā.

* Žurnālista Jāņa Krēķa raksts “Draud Sočiem”. Mani kā sporta veterānu uztrauc, ka Ziemeļkaukāza islāmistu kaujinieki gatavi izjaukt ziemas olimpiskās spēles, kur būs pulcējušies labākie sportisti, kā arī skatītāji no visas pasaules.

* “Lasītāju balsīs” publicētais Ivara Ciša raksts “Kāpēc piedalījos Grāmatu draugu ķēdē”. Mani kā kristieti iepriecina, ka autors Bībeli uzskata par vērtību. Tā arī bija pirmā grāmata, ko pārnesa uz Nacionālās bibliotēkas jauno ēku. Pievienojos I. Ciša ierosinājumam tur izveidot latviešu valodā iznākušo Bībeļu kolekciju.

* No iepriekšējos numuros publicētajiem rakstiem prātā Didža Šēnberga komentārs “Nedrošības policija” (“LA”, 20. janvāris), kā arī vairāki raksti, kas tika veltīti Barikāžu dienām. Pats piedalījos TV ēkas Zaķusalā apsargāšanā katru otro nakti. Ar saviļņojumu ikreiz lasu par 1991. gada janvāra notikumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+