×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
15. februāris, 2012
Drukāt

Latvijas “Facebook” lapā varēs apgūt latviešu valodu

facebook_lapa

Latvijas oficiālajā lapā sociālajā tīklā “Facebook” “If you like Latvia, Latvia likes you” ikvienam lietotājam būs iespēja apgūt latviešu valodu pirmajā virtuālajā latviešu valodas skolā sociālajā tīklā, aģentūru LETA informēja Latvijas Institūta sabiedrisko attiecību speciālists Rihards Kalniņš.

Latviešu valodas skolas uzdevums ir radoši un atraktīvi sniegt priekšstatu par latviešu valodu – sociālā tīkla lietotājiem būs iespēja noklausīties un iemācīties dažādas frāzes desmit dažādās tēmu kategorijās.

Pirmā virtuālā latviešu valodas skola piedāvā apgūt sarunvalodu par sadzīvē noderīgām tēmām. Sasveicināšanās un atvadu frāzes, mīļas piezīmes, izteicienus, ko lietot draugu lokā vai pie galda, – to visu būs iespējams mācīties, klausoties profesionāli ierunātus paraugus audio formātā. Sociālā tīkla lietotājus atraktīvi iepazīstinās arī ar latviešu valodas izcelsmi un attīstību.

Projekts tapis sadarbībā ar Latviešu valodas aģentūru, Latvija Radio, Valsts kanceleju un Latvijas Institūtu. Radošo risinājumu un tehnisko izpildījumu nodrošina reklāmas aģentūra “Leo Burnett Riga”.

Latvijas Institūts, Valsts kanceleja un reklāmas aģentūra “Leo Burnett Rīga” aicina ikvienu “Facebook” lietotāju atbalstīt Latvijas oficiālo lapu, lai starptautiskā arēnā veidotu Latvijas atpazīstamību, radoši un atraktīvi stāstītu par mūsu valsti. Latvijas oficiālā mājaslapa sociālajā tīklā “Facebook” šobrīd pulcē 16 910 sekotāju un ir piektā populārākā Latvijā izveidotā mājaslapa “Facebook” sociālajā tīklā.

Latvijas “Facebook” lapa ir veidota angļu valodā, un tā tika atklāta 27.janvārī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+