×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
16. decembris, 2012
Drukāt

“Latvijas Gāze” uzlabos tehnoloģisko shēmu Liepājas gāzapgādei

Foto-LETAFoto-LETA

AS”“Latvijas Gāze” (LG) iecerējusi izbūvēt jaunu līnijas krānu, kas uzlabos tehnoloģisko shēmu Liepājas gāzapgādei.

Uzņēmums izsludinājis konkursu par pārvades gāzesvada Rīga-Paņeveža jaunā līnijas krāna mezgla izbūvi un pārvades gāzesvada Iecava-Liepāja pievienošanas krāna mezgla pie gāzesvada Rīga-Paņeveža rekonstrukciju.

LG preses sekretārs Vinsents Makaris skaidroja, ka tas nepieciešams, piemēram, gadījumos, kad jāremontē pārvades gāzesvads Rīga-Paņeveža, pie kura ir pieslēgts Iecavas-Liepājas pārvades gāzesvads. Tas nozīmē, ka būs iespēja variēt dabasgāzes piegādes.

Tehnoloģisko shēmu uzlabojumi norit nepārtraukti, tādējādi palielinot gāzapgādes drošību un samazinot piegāžu pārrāvumu iespējamību, piebilda Makaris.

Piedāvājumus var iesniegt līdz šā gada 20.decembrim LG ekspluatācijas iecirknī “Gāzes transports” Rīgā, Biķernieku ielā 111.

LG 2011.gadu noslēdza ar 27,2 miljonu latu neto peļņu, kas bija par 2,6% vairāk nekā 2010.gadā. 2011.gadā LG lietotājiem pārdeva dabasgāzi un sniedza pakalpojumus par 353 miljoniem latu, kas būtiski neatšķiras no 2010.gada neto apgrozījuma. LG 2011.gadā patērētājiem pārdeva 1,56 miljardus kubikmetru dabasgāzes, kas ir par 13% mazāk nekā iepriekšējā gadā.

Lielākais LG akcionārs ir Vācijas “E.ON Ruhrgas International GmbH”, kurai uz pērnā gada beigām piederēja 47,2% akciju. 34% pieder Krievijas kompānijai “Gazprom”, bet 16% – SIA “Itera Latvija”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+