×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
23. maijs, 2015
Drukāt

Latvijas Ģimenes ārstu asociāciju vadīs Veide

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide.

Latvijas Ģimenes ārstu asociācija biedru sapulcē prezidenta amatā ievēlējusi Sarmīti Veidi.

Iepriekšējais prezidents Pauls Princis ievēlēts valdē no Kurzemes novada, bet no Rīgas valdē ievēlēts Edgars Tirāns, aģentūru LETA informēja Veide.

Veide jau iepriekš vadījusi biedrību, turklāt astoņus gadus, līdz 2011.gada maijam, kad viņu šai amatā nomainīja līdzšinējais biedrības prezidents Princis.

2010.gada septembrī Veidei tika mēģināts izteikt neuzticību saistībā ar asociācijas darbu un Veides vienpersonisko rīcību un autoritāro stilu, kā arī tika prasīts veikt grozījumus asociācijas statūtos, lai ierobežotu prezidenta un palielinātu valdes pilnvaras, kā arī uzlabotu ārstu Sertifikācijas komisijas darbu.

Latvijas Ģimenes ārstu asociācija ir brīvprātīga fizisku personu apvienība, kas apvieno sertificētus ģimenes ārstus un citas personas atbilstoši statūtiem. Asociācija organizē savu biedru tiesisko, ekonomisko un profesionālo interešu aizstāvību, pārstāv biedru intereses dažādās institūcijās, organizē ģimenes ārstu pretendentiem sertifikācijas eksāmenus, lemj par sertifikāciju un resertifikāciju ģimenes ārsta specialitātē, organizē apmācības ģimenes ārsta specialitātē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+