×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
19. maijs, 2014
Drukāt

Latvijas hokeja izlase iesniegs protestu par tiesneša lēmumu neieskaitīt vārtus (8)

LETALETA

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans pēc pirmdien Latvijas izlases aizvadītās spēles pasaules čempionātā Minskā, kurā tiesneša rupja kļūda neļāva Latvijas valstsvienībai mača beigās pacīnīties par uzvaru, sarunā ar Latvijas žurnālistiem sacīja, ka komanda iesniegs protestu, piebilstot, ka šādu nekaunību savā 20 gadus ilgajā federācijas vadītāja amatā nav piedzīvojis.

LHF vadītājs labi apzinās, ka protests spēles iznākumu nemainīs. “Tas ir nonsenss, kas te notiek. Rakstīsim protestu. Protams, tas neko nemainīs spēles rezultātā, taču, lai nedomā, ka mēs esam muļķi un nevaram par sevi pastāvēt,” pēc spēles nikns bija Lipmans.

Viņš uzsvēra, ka šis čempionāts ir unikāls ar daudzām tiesnešu rupjām kļūdām, jo no viņu lēmumiem iepriekš cieta Šveices izlase, kurai neieskaitīja divus vārtus, tas pats notika ar Čehiju, bet tagad arī ar Latvijas izlasi. “Mums jau pret Vāciju piešķīra soda metienu, kura nebija. Tiesnesis var kļūdīties, viņš ir cilvēks, bet kāpēc tad neparādīja videoatkārtojumu, vai nevērsās pie videotiesneša. Tiesnešu rīcība ir vistīrākā bezkaunība,” sacīja Lipmans.

Viņš arī sarunā ar aģentūru BNS piebilda, ka vērtējot šādus gadījumus nevajag aizmirst, kurā valstī čempionāts notiek, jo tiek darīts viss mājinieku labā.

Jau ziņots, ka spēles pēdējā minūtē netika ieskaitīti Latvijas izlases gūtie vārti skaitliskajā vairākumā, neļaujot Teda Nolana vadītajai komandai panākt izlīdzinājumu 2:2.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Ar mūsdienu teholoģijām pat palēlinājumā neparādija. Iespējams nebija vārti. Es uzskatu, ka tā ir korupcija pasaules mērogā, ne tikai Latvijā.

  2. Vienkārš remaču uztaisiit jo ta jau arī nav godīgi. Citi buutu apmierinaati akdievs labis šis ir pasaules čempionāts var jau meiģināt pagarināt vienu speeli. Pasaule tak neuzspraags no taa. NOSKAIDROT KURŠ
    ir Īstenībā pelnījis uzvaru LATVIJA VAI BALTKRIEVIJA.

  3. Tiesneši jāatlaiž!

  4. Vārti ir jāieskaita!!! Tiesnešiem jāpiespriež sods! Video tas ir redzams! Kauns!!!

  5. To ya nedrigst atstat!To tiesnesi vajag izmest no hokeja un vel piespriest sodu!Lipmanis malacis, visu cienju!!!

  6. Zel musu puisus kas cinijas lidz pedejai sekundei. Ko dara nauda!!!!!

  7. Nekas,Latvija uzvares!)

Draugiem Facebook Twitter Google+