×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
2. aprīlis, 2013
Drukāt

Latvijas hokeja izlases rezervistiem aprīlī, iespējams, būs atsevišķa nometne

LETALETA

Latvijas hokeja izlases tuvākajiem rezervistiem aprīļa vidū, iespējams, tiks sarīkota atsevišķa trīs dienu treniņu nometne, “LA” pavēstīja hokeja treneris Ēriks Miļuns, kurš iesaistīts darbā ar izlasi.

Miļuns izteicis ideju sapulcēt tos hokejistus, kuri ir starp izlases kandidātiem, bet pēc līderu pievienošanās tiks atsijāti, kā arī tuvākos rezervistus. Ieceri atzinīgi novērtējis gan valstsvienības galvenais treneris Teds Nolans, gan ģenerālmenedžeris Māris Baldonieks. Nometni varētu rīkot Ozolniekos no 12. līdz 14. aprīlim. Tad būs ilgāka pauze starp pārbaudes spēlēm.

Šobrīd gan vēl neesot apzināti visi hokejisti, kurus būtu vērts aicināt.”Mums viņu nav tik daudz, lai kādu palaistu garām. Nedrīkst būt tā – ja neesi Rīgas “Dinamo”, tad neesi arī izlasē. Daļa spēlētāju “Dinamo” ir tādēļ, ka KHL reglaments pieprasa konkrēto vecumu. Pērn Miks Indrašis nebija KHL apritē, bet pēc pasaules čempionāta aizvadīja ļoti labu sezonu. Teds cer, ka varētu atrast vēl kādu talantu, kas varētu palīdzēt ja ne šajā pasaules čempionātā, tad nākotnē,” skaidroja Ēriks Miļuns, piebilstot, ka vēl neesot skaidrs, vai šādu nometni izdosies sarīkot.

Jāpiebilst, ka Latvijas izlase šodien dodas uz Čehiju, lai rīt un parīt aizvadītu pirmās pārbaudes spēles pirms pasaules čempionāta. Miļuns, kurš palīdzēja galvenajam trenerim Tedam Nolanam treniņu pirmajās dienās, nedodas kopā ar komandu, bet, iespējams, atkal tiks iesaistīts, kad izlase pārradīsies mājās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+