×
Mobilā versija
+5.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
6. aprīlis, 2016
Drukāt

“Latvijas Koncerti” savā dzimšanas dienā dāvina atlaides

Publicitātes attēlsPublicitātes attēls

VSIA “Latvijas koncerti” šā gada 7. aprīlī – savā desmit gadu jubilejas dienā – dāvina īpašu iespēju iegādāties biļetes uz jebkuru “Latvijas koncertu” rīkoto koncertu ar 50% atlaidi, LA.lv pavēstīja “Latvijas Koncertu” pārstāve Rinta Bruževica.

Akcija sāksies 7. aprīlī uzreiz pēc pusnakts un noslēgsies 24. Biļetes iespējams iegādāties visās “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un internetā. Biļešu skaits ir ierobežots. Atlaides nesummējas un tās netiek piemērotas abonementiem.

Katru gadu “Latvijas koncerti” organizē aptuveni 400 koncertu visā Latvijā un piedalās starptautiska mēroga projektos, katru gadu notiek arī vairāki klausītāju iemīļoti festivāli – “Senās mūzikas festivāls”, “Eiropas Ziemassvētki”, “Rudens kamermūzikas festivāls”, “Saxophonia”, “Vīnes klasika”, “Rīgas festivāls”. Aizvadītajā gadā “Latvijas koncertu” rīkotos pasākumus apmeklēja vairāk nekā 145 000 apmeklētāju.

“Latvijas koncertiem” bijis gods Rīgā rīkot koncertus tādiem simfoniskajiem milžiem kā “Berlīnes filharmoniķi”, Berlīnes Vācu simfoniskais orķestris, Ķelnes Radio simfoniskais orķestris un Birmingemas simfoniskais orķestris, kas sniedza koncertu Andra Nelsona vadībā.

Apsveicot “Latvijas Koncertus” desmit gadu jubilejā, komponists un Rudens kamermūzikas festivāla patrons Pēteris Vasks sacīja, ka patiesi priecājas par “Latvijas koncertu” stratēģiju – apgūt arvien jaunas koncertēšanas vietas visā Latvijā: “Īpašs prieks, ka “Latvijas koncertu” repertuārā nozīmīgu vietu ieņem mūsu komponistu mūzika. Novēlu turpināt meklēt koncertēšanas iespējas gan jaunās paaudzes mūziķiem, gan arī tiem, kuri mazāk ievēroti vai piemirsti. Lai iedvesma tālāk strādājot! Mūsu klausītāji ir tā vērti!”

Jau vairākus gadus “Latvijas koncerti” sadarbībā ar Kultūras ministriju, Valsts kanceleju un Valsts prezidenta kanceleju ir Valsts svētku koncertu, Ministru kabineta balvas pasniegšanas ceremonijas un gada nozīmīgākā notikuma mūzikā – Lielās mūzikas balvas pasniegšanas ceremonijas – rīkotājs.

“Raugoties uz aizvadītajiem gadiem, izjūtu lepnumu un pateicību par iespēju būt klāt tik nozīmīgu notikumu attīstības procesā. Jubilejas gadā es vēlos pateikties visiem mūsu koncertu klausītājiem, gan lieliem , gan maziem par uzticību un atbalstu, jo tieši klausītājs ir mūsu darba visbargākais vērtētājs, kritiķis un arī prieka avots. Vēlos pateikties visiem pašvaldību kultūras iestāžu vadītājiem par sadarbību koncertu veidošanā katrā novadā. Bet, protams, mūsu darbs ir iespējams tikai pateicoties tam, ka mūsu mūziķi no sirds mīl savu izvēlēto profesiju un ir gatavi dalīties sava talanta spozmē ar citiem. Paldies “Latvijas koncertu” komandai, draugiem un visiem sadarbības partneriem,” sacīja “Latvijas koncertu” direktors Guntars Ķirsis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+