×
Mobilā versija
Brīdinājums +11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
15. janvāris, 2016
Drukāt

Latvijas lielākajā daļā ceļi joprojām slideni

Foto - Atis JansonsFoto - Atis Jansons

Piektdienas rītā sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu valsts lielākajā daļā, tomēr ceļu stāvoklis pakāpeniski uzlabojas, liecina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” operatīvā informācija.

Ceļu uzturēšanas darbos no trijiem naktī iesaistītas 172 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veic gan sniega šķūrēšanu, gan ceļu kaisīšanu.

Pusseptiņos rītā apmierinoši braukšanas apstākļi bija valsts ziemeļaustrumu daļā, kā arī uz šosejas Liepāja – Rucava un uz A7 šosejas no Iecavas līdz Lietuvas robežai.

Piektdien un naktī uz sestdienu tikai vietām Latvijā, galvenokārt Vidzemes ziemeļrietumu un Kurzemes ziemeļu daļā, gaidāms sniegs, prognozē sinoptiķi.

Pretslīdes materiālu efektivitāte lielā salā ir mazāka, tādēļ arī tikko nokaisīts ceļš var būt slidens. “Latvijas Valsts ceļi” aicina autovadītājus būt piesardzīgiem, izvēlēties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērot lielāku distanci starp braucošiem transportlīdzekļiem.

Aktuālo informāciju par braukšanas apstākļiem jebkurā diennakts laikā var iegūt lapā “lvceli.lv” un lietotnē “Waze”, kā arī pa tālruni 80005555. Savukārt informāciju par braukšanas apstākļiem un satiksmes ierobežojumiem Rīgā var saņemt pa tālruni 80003600.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+