Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Vitālijs, Ralfs, Valgudis
Trešdiena, 23. augusts, 2017
6. marts, 2015
Drukāt

Latvijas mūziķi koncertēs Arvo Perta 80 gadu jubilejas koncertā

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas Radio koris, Liepājas Simfoniskā orķestra kvartets, solisti un diriģents Sigvards Kļava šodien devās uz Barselonu, kur sniegs divus koncertu par godu Arvo Perta 80 gadu jubilejai, LA.lv pastāstīja kora sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Tormane.

Šodien un rīt Svētās Marijas bazilikā koncertos “Perts+Vivankos=dialogs” un “Sv. Jāņa pasija” koris kopā ar solistiem (Rihards Millers, baritons, Jānis Kurševs, tenors un Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķiem: Ilze Zariņa, vijole, Ēriks Kiršfelds, čells, Artis Zēns, fagots, Mārtiņš Zālīte, oboja, kā arī Ilze Reine, ērģeles) izpildīs Arvo Perta skaņdarbus, tai skaitā arī viņa Sv. Jāņa Pasiju, kuru Latvijā varēs dzirdēt Lielajā Piektdienā Rīgas Domā. Skanēs arī Pētera Vaska un katalāņu komponista un kora ilglaicīgā drauga Bernata Vivankosa skaņdarbi.

8. martā koris dosies uz Oslo, kur sniegs vēl divus koncertus Olso starptautiskā baznīcas mūzikas festivāla ietvaros. Vienu koncertu, kurā skanēs J. S. Baha / K. Nīsteda, A. Hillborga, B. Vivankosa, A. Perta, A. Selicka un P. Vaska skaņdarbi, diriģēs Sigvards Kļava. Uz otru koncertu “Dziesmu dziesmas”, kur būs dzirdami vairāki pasaules pirmatskaņojumi, korim pievienosies diriģents Kaspars Putniņš un ansamblis “Sarband”.

Pievienot komentāru

Atkal izsalcis pēc dziesmām (1)"Neesmu mūziķis, bet vienkārši cilvēks, kuru interesē visādas radošas izpausmes," saka mūziķis JĀNIS ŠIPKĒVICS
Draugiem Facebook Twitter Google+