Ekonomika
Bizness

“Latvijas Pasts” paziņo par moderna Klientu centra veidošanu0

Foto: Latvijas Pasts

Veidojot mūsdienīgu Klientu centru ar klientiem ērtiem apkalpošanas principiem un modernu infrastruktūru, “Latvijas Pasts” pāriet uz vienotu informatīvo tālruni, nodrošinot visā valstī identiskus klientu apkalpošanas standartus, klientu problēmu un jautājumu vispusīgu apzināšanu, kā arī to uzskaiti un analīzi.

Attālinātās klientu apkalpošanas instrumenti – tālruņa zvani un mobilās īsziņas, e-pasta vēstules un ziņas sociālajos tīklos – līdz ar Klientu centra modernizāciju tiek apkalpoti vienuviet.

Tādējādi ļaujot izprast klientiem visā Latvijā būtiskos jautājumus par pasta pakalpojumiem, atrast un novērtēt nepilnību cēloņus un sniegt korektu palīdzību klientiem.

Mūsdienīgs un klientiem draudzīgs Klientu centra modelis izveidots, ņemot vērā, ka pasta nodaļu primārais darba uzdevums ir klientu klātienes apkalpošana attiecīgajā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, bet noslogotākajā darbalaikā atbildēt uz tālruņa zvaniem visās gandrīz 400 pasta nodaļās ne vienmēr ir iespējams.

Konsultāciju sniegšana pa tālruni un cita veida attālinātā klientu apkalpošana īpaši problemātiska mazajās pasta nodaļās, kur strādā tikai viens darbinieks.

“Komunikācijas pilnveidošana ar klientu ir mūsu prioritāte, tāpēc esam tajos saziņas kanālos, kur klientam ar mums sarunāties ir visērtāk. Pārņemot visu pasta nodaļu ienākošos zvanus, “Latvijas Pastam” izdevies efektīvi uzlabot komunikāciju ar klientiem, taču jauno sistēmu turpinām pilnveidot, lai tā darbotos arvien efektīvāk. Šobrīd aktīvi strādājam, lai līdz vasaras beigām Klientu centra darbalaiks tiktu pielāgots ilgāk strādājošo pasta nodaļu darbalaikam, nodrošinot saziņu arī pēc tradicionālā darbalaika beigām,” uzsver “Latvijas Pasta” Klientu centra vadītājs Kārlis Udrass.

“Latvijas Pasta” Klientu centrs pasta nodaļu ienākošo zvanu pakāpenisku pārņemšanu uzsāka 2018.gada nogalē, un šobrīd centralizēta attālinātā komunikācija tiek nodrošināta visās 382 pilna spektra pasta nodaļās.

Pārkārtojot līdzšinējos resursus un uzlabojot efektivitāti, klientu apkalpošanā patlaban strādā 21 klientu apkalpošanas speciālists.

Plānots, ka to skaitu tuvākajā nākotnē papildinās arī virtuālie asistenti.

“Latvijas Pasta” Klientu centra kontakti – tālrunis 27008001 vai 67008001, e pasta adrese info@pasts.lv, darbdienās no plkst.8 līdz 17.

“Latvijas Pasts” pēdējos gados aktīvi īsteno dažādus klientu ērtību un kvalitātes uzlabošanas projektus.

Saistītie raksti

“Latvijas Pasts” nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu.

Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus.

“Latvijas Pasts” ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums.

LA.lv
LE
LETA
Ekonomika
Tirgotājs maldina pircējus ar preču cenām. PTAC piemēro 20 000 eiro sodu
19 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Kāpēc nav svarīgi, kurš pirmais atklājis 5G staciju vai 5G internetu
20 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Jauni autovadītāji un veci auto: apkopoti dati par negadījumiem bez OCTA
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Reģionu attīstību ietekmē padomju mantojums. Saruna ar ekonomistu Pēteri Strautiņu
2 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Tieslietu ministru uz apsūdzēto sola nevilks, partiju no valdības neizmetīs
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Paziņo, par cik samazināts valsts pārvaldē strādājošo skaits 2
2 stundas
AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Noslepkavo sievas mīļāko
3 stundas
LA
LA.LV
Sports
Prokurors pieņem lēmumu Krištianu Ronaldu izvarošanas apsūdzības lietā
44 minūtes