Latvijā
Sabiedrība

Latvijas Radio meklē “Pieci.lv” programmas direktoru 16


Baloni “Latvijas Radio 5” – “Pieci.lv”
Baloni “Latvijas Radio 5” – “Pieci.lv”
Foto – LETA

Latvijas Radio (LR) izsludinājis konkursu uz “Latvijas Radio 5” (“Pieci.lv”) programmas direktora amatu, liecina informācija “Pieci.lv” mājaslapā.

Amata kandidātiem jābūt augstākajai izglītībai, kā arī vēlams, lai tiem būtu ne mazāk kā divu gadu pieredze žurnālistikā. Vienlaikus kandidātiem jāpiemīt labām latviešu valodas zināšanām, kā arī prasmei sazināties labā līmenī vismaz divās svešvalodās.

Tāpat kandidātiem jābūt labām “MS Office” lietotāja prasmēm, izpratnei par informācijas tehnoloģiju nozari, prasmei organizēt darbu un komunicēt ar cilvēkiem, nodrošinot labvēlīgu un radošu darba mikrovidi, izpratnei par sabiedriskā radio darbību un elektronisko mediju situāciju Latvijā, kā arī izpratnei un interesei par jauniešu vajadzībām un paradumiem.
Kandidātiem amata konkursā pieteikumus iespējams iesūtīt līdz šā gada 25.oktobrim.

LR pārstāve Ilze Zvaigzne aģentūrai LETA norādīja, ka “Pieci.lv” programmas direktora vieta jau ilgāku laiku bijusi vakanta, proti, kopš amatu atstāja tās iepriekšējais vadītājs Kārlis Dagilis, un līdz šim kanāla faktiskā vadītāja bija tā galvenā redaktore Anna Platpīre.

Ņemot vērā, ka Platpīre izlēmusi atstāt darbu “Pieci.lv”, lai turpinātu profesionālās gaitas Latvijas Televīzijā, LR izsludināja konkursu, lai atrastu jaunu vadību “Pieci.lv”.

LA.lv