Latvijas U-20 hokeja izlase pasaules čempionātā pārliecinoši uzvar Austriju 0

Latvijas U-20 hokeja izlase pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas trešās kārtas spēlē trešdien ar rezultātu 5:1 (2:0, 0:0, 3:0) droši pieveica Austrijas vienaudžus.

Krišjāņa Kariņa sieva Anda publisko emocionālu vēsti vīra atbalstam: “Es apprecēju vienu no drosmīgākajiem, godīgākajiem, gudrākajiem un labestīgākajiem vīriešiem pasaulē” 435

Kārļa Zirņa trenētajai Latvijas U-20 izlasei pirmos divus vārtus desmitajā minūtē 37 sekunžu laikā guva Emīls Ģēģeris un Deniss Smirnovs, bet pārējās ripas tika samestas nedaudz vairāk nekā četru minūšu laikā trešajā periodā, kad izcēlās Roberts Bļugers, Renārs Kārkls un Renārs Krastenbergs.

Goda vārtus Austrija guva dueļa 58.minūtē, neļaujot Latvijas izlases vārtsargam Gustavam Dāvim Grigalam aizvadīt “sauso” dueli.

Citos mačos trešdien Kazahstāna ar 5:3 (2:1, 1:0, 2:2) pārspēja Ungāriju, bet Vācija ar 3:0 (3:0, 0:0, 0:0) uzvarēja mājinieci Franciju, kas līdz šim bija sacensību vadībā.

Līdz ar to grupas kopvērtējumā pēc trim kārtām pa septiņiem punktiem ir Vācijai, Kazahstānai un Latvijai, kamēr Francija iekrājusi piecus punktus. Tikmēr viens punkts ir Ungārijai, kamēr Austrija joprojām ir bešā.

LETA jau vēstīja, ka turnīra ievadā svētdien Latvija, pateicoties diviem Emīla Ģēģera vārtiem, ar 4:1 apspēlēja Ungāriju, bet pirmdien ar 2:3 pēcspēles metienu sērijā zaudēja Kazahstānai, no zaudējuma pamatlaikā izglābjoties vien 12 sekundes pirms tā beigām.

Savukārt Austrija pirmajās spēlēs ar 1:6 zaudēja Francijai un 1:4 Vācijai.

Turnīra turpinājumā latvieši ceturtdien cīnīsies ar Franciju, bet sestdien būs mačs ar Vāciju, kurā, iespējams, izšķirsies turnīra uzvarētāja.

Tikai turnīra uzvarētāja izcīnīs tiesības spēlēt pasaules čempionāta augstākajā divīzijā.