Latvijas U-20 izlase zaudē baltkrieviem un sarežģī iespēju atgriezties elitē 0

atvijas U-20 hokeja izlase Itālijā notiekošā pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas turnīra trešajā mačā trešdien ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) svarīgā duelī piekāpās Baltkrievijai, kas ir viena no Latvijas vienības galvenajām pretiniecēm cīņā par uzvaru sacensībās.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā 189

Vienīgos vārtus Latvijas izlases labā šajā cīņā guva Rūdolfs Maslovskis.

Jau spēles otrajā minūtē Latvijas izlases hokejisti nopelnīja divas minūtes, kas trešajā minūtē Aleksejam Šantikam ļāva izmantot lielo vairākumu un izvirzīt Baltkrievijas izlasi vadībā. Pretinieku izlasei šajā duelī piederēja lielāks pārsvars, kas izpaudās arī izdarītajos metienos, tāpēc Latvijai izlīdzināt rezultātu izdevās vien 47.minūtē, kad vārtus pēc Haralda Egles rezultatīvas piespēles guva Maslovskis.

Tomēr nedaudz vairāk kā trīs minūtes līdz pamatlaika beigām divu minūšu noraidījumu par sitienu pretiniekiem ar nūju nopelnīja Egle, un Baltkrievijas valstsvienība pēc 37 sekundēm vairākumu izmantoja, kad ar metienu no distances vārtus guva Dmitrijs Ambrožejčiks, gūstot uzvaras vārtus.

Apakšgrupas līderpozīcijā nu izvirzījusies Baltkrievija, kas ieguvusi maksimāli iespējamos deviņus punktus trīs spēlēs, bet seši punkti divos mačos ir Norvēģijai, kamēr Latvijai ir tikpat trīs cīņās. Tikmēr Itālija, Austrija un Slovēnija cīnās bez punktiem.

Latvijai tagad jācer, ka ceturtdien Norvēģija pārspēs Baltkrieviju, bet pēc tam pašai jāpieveic norvēģi.

Kā ziņots, čempionāta pirmajā mačā svētdien Latvija, gūstot četrus vārtus trešajā trešdaļā, ar rezultātu 5:1 pieveica vienaudžus no Austrijas, bet pirmdien ar 7:3 apspēlēja Slovēniju.

Arī Baltkrievija pirms šī mača bija guvusi divus panākumus, ar 6:1 sagraujot Slovēniju un ar 4:2 uzvarot mājiniekus itāļus.

Turpinājumā ceturtdien latviešiem gaidāms mačs pret mājiniekiem itāļiem, bet sestdien paredzēta cīņa pret Norvēģiju, kas iepriekšējā čempionātā zaudēja vietu augstākajā divīzijā.

Pēc viena apļa turnīra ceļazīmi uz augstāko divīziju iegūs tikai kopvērtējuma uzvarētāji.

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) valde izvirzījusi izlasei uzdevumu pēc divu gadu pārtraukuma atgriezties pasaules čempionāta elites divīzijā.