×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
17. februāris, 2014
Drukāt

Latvijas valstspiederīgais Īrijā nogalināts strīdā par skeletonu (5)

nazis_roka

Kāds Īrijā dzīvojošs Latvijas valstspiederīgais miris no vairākiem naža dūrieniem – strīdu starp vairākiem vīriešiem izraisīja skeletona pārraides skatīšanās televīzijā, vēsta laikraksts “The Irish Mirror”.

Divdesmit sešus gadus vecais Aleksandrs Karpovs 15. februārī sastrīdējies ar diviem vīriešiem no Lietuvas, kas kādā Portārlingtonas krodziņā vērojuši skeletona sacensības vīriešiem Ziemas olimpiskajās spēlēs. Visi vīrieši arī lietojuši alkoholiskus dzērienus.

Sacensībās zelta medaļu ieguva Krievijas pārstāvis Aleksandrs Tretjakovs, bet sudraba – Latvijas skeletonists Martins Dukurs, kas arī izraisīja strīdu skatītāju vidū.

Viens no konfliktā iesaistītajiem vīriešiem aizskrējis uz virtuvi un paķēris nazi, ar kuru sācis draudēt Karpovam, bet pēc tam viņu sadūris. Nāves faktu konstatēja izsauktā neatliekamā palīdzība un policija, bet abi uzbrucēji arestēti.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Ja nu tomēr ,Latvijas valstspiederīgais,iestājās par Dukuru?

  2. Latvijas valstspiederīgais 26 gadu vecumā krita varoņa nāvē, NEaizstāvot Latvijas olimpieša Martina Dukura vārdu un panākumu – 2.vietu! Fanoja par Krievijas Tretjakovu! Lietuvieši aizstāvēja martinu Dukuru!

  3. Lietuvieši ir malači, likvidēja konfliktu

  4. Obligāti šito vajadzēja izvērsti publicēt, ne?

Draugiem Facebook Twitter Google+