Mobilā versija
Brīdinājums +19.7°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
4. novembris, 2013
Drukāt

Latviju apmeklēs ANO ģenerālsekretārs Bans Kimūns

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Latviju 14. un 15.novembrī oficiālā vizītē apmeklēs ANO ģenerālsekretārs Bans Kimūns (Ban Ki-moon), liecina prezidenta Preses dienesta sniegtā informācija.

Vizītes laikā Bans tiksies ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu, Saeimas priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu (V), Ministru prezidentu Valdi Dombrovski (V), kā arī ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču (RP).

15.novembrī Bans kā goda viesis ar referātu uzstāsies Valsts prezidenta kancelejas sadarbībā ar Latvijas Vēsturnieku komisiju Melngalvju namā rīkotajā starptautiskajā konferencē “Latvijas valsts veidošana un atjaunošana vēsturiskā skatījumā”, kas veltīta Latvijas valsts dibināšanas 95.gadadienai un Latvijas Tautas frontes dibināšanas 25.gadadienai.

Bans oficiālās vizītes laikā arī noliks ziedus pie Brīvības pieminekļa.

Pievienot komentāru

Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus (9)Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus interneta lietotājus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus
No slāpekļskābes skartās apkārtnes evakuētie cilvēki atgriezušies mājāsKrustpils novada Civilās un vides aizsardzības speciālists Edgars Līcis sacīja, ka pēc viņa rīcībā esošās informācijas slāpekļskābes noplūdes videi kaitējumu nodarījusi neesot.
Draugiem Facebook Twitter Google+