Mobilā versija
Brīdinājums +15.1°C
Vitālijs, Ralfs, Valgudis
Trešdiena, 23. augusts, 2017
6. janvāris, 2017
Drukāt

Laulātais draud sievai ar ieroci: dzīvesbiedre atsakās rakstīt iesniegumu

Fōto - RPPFōto - RPP

1.janvāra naktī Rīgas pašvaldības policija devās uz izsaukumu Sarkandaugavā, kur bija izcēlies ģimenes konflikts. Strīda laikā laulātais sācis draudēt ar ieroci savai dzīvesbiedrei.

Sieviete paskaidroja, ka pēc kopīgas alkohola lietošanas viņas vīrs palicis agresīvs, jo nesen zaudējis darbu un emociju uzplūdā draudējis viņai ar gāzes ieroci.

Dzīvoklī sastapts arī pats vaininieks, kurš arī policistu klātbūtnē izturējās agresīvi pret savu dzīvesbiedri. Vīrietim dots rīkojums nekavējoties ieroci uzrādīt.

Iereibušais vīrietis no netālu esošās atvilktnes izvilka ieroča maksti ar munīciju. Persona paskaidroja, ka ieroci iegādājies sen. Izrādījās, ka gāzes ierocis nav reģistrēts.

Uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki. Sievietei jautāts vai par izteiktajiem draudiem viņa rakstīs iesniegumu, lai agresoru sauktu pie likumā paredzētās atbildības. Laulātā pažēloja dzīvesbiedru un no šādas iespējas atteicās.

Pēc neilga laika dzīvoklī ieradās Valsts policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu notikuma vietā, lai sastādītu protokolu par gāzes ieroča nereģistrēšanu.

Pievienot komentāru

Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+