Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
11. aprīlis, 2016
Drukāt

Lestenē pārapbedītas no Krievijas atvestās Latvijas karavīru mirstīgās atliekas

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Ilustratīvs foto

7. aprīlī Lestenes Brāļu kapos tika pārapbedīti 236 Otrajā pasaules karā kritušo Latvijas karavīru mirstīgās atliekas, kas 2013. gadā atrastas Krievijā, Pleskavas apgabalā, un vēl trīs Latvijā atrasto karavīru mirstīgās atliekas, LA.lv uzzināja Tukuma domē.

Latvijas karavīru mirstīgās atliekas no Krievijas tika pārvestas 2015. gada 22. decembrī. Karavīru mirstīgo atlieku pārapbedīšanas darbus organizēja Brāļu kapu komiteja un meklēšanas vienība “Leģenda” sadarbībā ar organizāciju “Kara memoriāli” no Krievijas.

Karavīru kapavietas tiks iesvētītas II Pasaules kara upuru piemiņas pasākumā Lestenes baznīcā un Brāļu kapos šā gada 8. maijā.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+