Mobilā versija
Brīdinājums +3.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
23. maijs, 2014
Drukāt

LIAA vadītāja amatā atkārtoti ieceļ Ozolu (2)

ozols_andris

Ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis atkārtoti uz nākamajiem pieciem gadiem Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktora amatā ir iecēlis Andri Ozolu, informēja Ekonomikas ministrijā.

Tādējādi Ozols, kuram šā gada 22.novembrī beigtos amata darbības termiņš, LIAA turpinās vadīt līdz 2019.gada 22.novembrim.

Par amata pienākumu pildīšanu Ozols saglabās līdzšinējo mēnešalgu – 2353 eiro.

Ozols LIAA vada kopš 2004.gada.

LIAA ir Ekonomikas ministrijas pārziņā. Tās mērķis ir sekmēt uzņēmējdarbības attīstību Latvijā, veicinot ārvalstu investīciju apmēra pieaugumu un palielinot Latvijas konkurētspēju pašmāju un starptautiskajos tirgos.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pārbaudīts ierēdnis zinās kam piešķirt un no kā prasīt,nebūs kuriozu.

  2. Kārlis Galandrejs Atbildēt

    Ozols būtiski kaitē Latvijas ekonomikai, jo absolūti izvairās atbalstīt jaunās tehnoloģijas zaļās enerģijas iegūšanai pēc Teslas izgudrojumiem. Vjačeslavs Dombrovskis to nezināja un atļāva Ozolam turpināt ekonomikas bremzēšanu. ( Kam interesē Teslas u.c. atklājumi, skatiet pēc atslēgas vārdiem Google meklētājā: Teslas tarnsformators, Bedini, Grejs, brīvā enerģija, aukstā elektrība, Brovina kačer…, īpaši krievu, angļu, vācu ..valodā).

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugumsValdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+