Mobilā versija
-2.4°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
23. maijs, 2014
Drukāt

LIAA vadītāja amatā atkārtoti ieceļ Ozolu (2)

ozols_andris

Ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis atkārtoti uz nākamajiem pieciem gadiem Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktora amatā ir iecēlis Andri Ozolu, informēja Ekonomikas ministrijā.

Tādējādi Ozols, kuram šā gada 22.novembrī beigtos amata darbības termiņš, LIAA turpinās vadīt līdz 2019.gada 22.novembrim.

Par amata pienākumu pildīšanu Ozols saglabās līdzšinējo mēnešalgu – 2353 eiro.

Ozols LIAA vada kopš 2004.gada.

LIAA ir Ekonomikas ministrijas pārziņā. Tās mērķis ir sekmēt uzņēmējdarbības attīstību Latvijā, veicinot ārvalstu investīciju apmēra pieaugumu un palielinot Latvijas konkurētspēju pašmāju un starptautiskajos tirgos.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pārbaudīts ierēdnis zinās kam piešķirt un no kā prasīt,nebūs kuriozu.

  2. Kārlis Galandrejs Atbildēt

    Ozols būtiski kaitē Latvijas ekonomikai, jo absolūti izvairās atbalstīt jaunās tehnoloģijas zaļās enerģijas iegūšanai pēc Teslas izgudrojumiem. Vjačeslavs Dombrovskis to nezināja un atļāva Ozolam turpināt ekonomikas bremzēšanu. ( Kam interesē Teslas u.c. atklājumi, skatiet pēc atslēgas vārdiem Google meklētājā: Teslas tarnsformators, Bedini, Grejs, brīvā enerģija, aukstā elektrība, Brovina kačer…, īpaši krievu, angļu, vācu ..valodā).

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (6)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Pasaulē
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr: Valsts izģērbj mazo uzņēmēju (10)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Draugiem Facebook Twitter Google+