Sports
Hokejs

Līdz vismaz punktam pietrūka 68 sekundes 1

Latvijas sieviešu hokeja izlase otrdien Polijā notiekošā pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupas trešajā spēlē ar 1:2 (0:0, 1:0, 0:2) piekāpās Kazahstānas valstsvienībai.
Latvijas komandas labā vienīgos vārtus šajā mačā guva Ieva Pētersone.

Pirmajā trešdaļā nevienai no komandām vārtus gūt neizdevās, taču 25.minūtē Latviju vairākumā izvirzīja Pētersone. Pēc tam kādu laiku rezultāts vairs nemainījās 51.minūtē izlīdzinājumu panāca Araja Šegebejeva.
Lai arī šķita, ka abu izlašu duelis varētu turpināties pagarinājumā, tas nenotika, jo 68 sekundes līdz pamatlaika beigām uzvaras vārtus Kazahstānai vairākumā guva Gaļja Nurgulajeva.
Līdz ar to Latvijas hokejistes cietušas pirmo zaudējumu turnīrā.

Lolitas Andriševskas trenētā Latvijas izlase turnīru piektdien sāka, ar 4:1 uzvarot Itāliju un trīs vārtus gūstot uzbrukuma līderei Līgai Miljonei, bet pēc tam ar 3:2 tika pārspēta Ķīna.

Līdz ar to par grupas līderi ar maksimāli iespējamiem deviņiem punktiem trīs mačos kļuvusi Slovākija, kas pērn izkrita no A grupas. Seši punkti ir Latvijai, bet ar četriem seko Kazahstāna. Ceturtā ar Ķīna, bet divus punktus divos mačos ieguvusi Polija. Savukārt Itālija divās spēlēs ir bez punktiem.

Pēc otrdienas spēles Latvija turpinājumā trešdien tiksies ar Poliju, bet turnīra noslēgumā piektdien spēkosies ar Slovākiju.

Ceļazīmi uz pirmās divīzijas A grupu, kas ir otrs spēcīgākais līmenis pasaulē, iegūs turnīra uzvarētāja, bet pēdējās vietas ieguvēja izkritīs uz otrās divīzijas A grupu.

LA.lv