Horoskopi un mistika
Horoskopi

Lielais 2018. gada horoskops DVĪŅIEM. Kas gaidāms mīlestībā, karjerā, kāda būs veselība? 16

Foto – Fotolia

Kādus pārsteigumus Suns sarīkojis Dvīņiem?

Lai gan šīs zodiaka zīmes pārstāvji ārēji izskatās maigi, iekšēji viņi ir cieti kā krams. Sava rakstura stingrību viņiem 2018.gadā nāksies izrādīt ne reizi vien, jo Dzeltenais zemes suns ir sagatavojis ne mazums pārbaudījumu Dvīņiem, kas mūžīgi šaubās par sevi. Suns to dara ne aiz ļaunuma, bet lai norūdītu garu, tāpēc, ka nākotnē šo Gaisa zīmi gaida daudzas problēmas – gan finansiālas, gan saistītas ar veselību.

2018.gads Dvīņiem būs plānu pārskatīšanas laiks, turklāt uz kardināli pretējo pusi. Tam būs vairāki iemesli, bet galvenais – sociālā statusa maiņa. It īpaši tas attiecas uz daiļā dzimuma pārstāvēm. Lai gan arī vīriešiem vajadzēs iznākt no savas ierastās pajumtes un sākt darboties, lai sasniegtu mērķi.

Suns šai zodiaka zīmei ir sagatavojis nelielu pārsteigumu naudas ziņā. Viens to uztvers kā patīkamu pārsteigumu, bet cits būs neapmierināts ar sekām, kādas radīs saņemtā nauda. Viss būs atkarīgs no tā, kur tiks iztērētas viegli saņemtās finanses.

2018. gadā Dvīņus gaida daudzas romantiskas iepazīšanās, taču ne visas no tām būs ilgstošas.

Dvīņi mīlestības spārnos

Dvīņi Suņa gadā pacelsies mīlestības spārnos, kas dāvās viņiem daudz emociju un spilgtu iespaidu. Protams, ne visas romantiskās tikšanās pāraugs par kaut ko lielāku un nopietnāku, bet izredzes satikt savu cilvēku tomēr ir. 2018.gada mīlestības horoskops sola Dvīņiem liktenīgu iepazīšanos, bet pašam arī jātur acis vaļā. Iespējama veco attiecību atjaunošana, taču tas diez vai novedīs pie laba rezultāta.

Prognoze nākamajam gadam Dvīņiem, kas ir ģimenes cilvēki, iesaka patstāvīgi risināt problēmas, kas radušās attiecībās ar dzīvesbiedru. Pat tuviniekiem nevajag stāstīt, kas attiecībās tevi neapmierina vai izraisa sašutumu.

Arī skaudīgu cilvēku apkārt ir ne mazums. Suņa gadā centies izvairīties no tenkām un pats neizplati baumas. Kas attiecas uz romānu ārpus esošajām attiecībām, tad Dvīņi pat domāt par to nedrīkst.

Dvīņi: attīriet savu karmisko lauku

Dvīņi, ja 2017. gads lika jums apjaust par negatīvās enerģijas daudzumu, kuru apzināti vai neapzināti radāt ap sevi, tad 2018. gads būs ideāls laiks, lai atbrīvotos no šīs enerģijas.

Attīriet savu karmisko lauku, pārtraucot sakarus ar “ draugiem”, kuri iztukšo jūsu enerģijas rezervuārus un neatbalsta jūsu intereses.

Kopumā 2018.gads būs piemērots laiks, lai pārvērtētu visas jūsu attiecības. Jums nepieciešams izvairīties no tiem cilvēkiem, ar kuriem nejūtat ciešu saikni, un strādāt pie to attiecību nostiprināšanas, kuras jūs bagātina.

Marss atradīsies šajā sektorā no marta vidus līdz maija vidum, liekot jums aizdomāties par šiem jautājumiem un sniedzot nepieciešamo enerģiju attiecību sakārtošanai, Jupiters šajā sektorā augusta otrajā pusē izgaismos problēmas jums tuvo cilvēku attiecībās, liekot nekavējoties ķerties klāt to risināšanai.

Veselības horoskops Dvīņiem

2018.gadā vājās vietas Dvīņu organismā var būt mazā iegurņa orgāni. Ja vasarā atpūtīsies pie jūras, izvairies no peldēšanās aukstā ūdenī, lai neciestu ģenitāliju un urīnizvades sistēma.

Iespējami arī traucējumi prostatas un divpadsmitpirkstu zarnas darbībā, tāpēc labāk negaidīt trauksmes zvanu un savlaicīgi izmantot profilakses pasākumus.

Vasaras beigas un rudens sākums teicami piemērots, lai ārstētu gremošanas sistēmu. Vēlā rudenī par sevi var atgādināt aknas, taču tu varēsi viegli tikt galā ar slimības saasināšanos, ieklausoties kvalificēta ārsta padomos.

Saistītie raksti

Gada beigās zvaigznes iesaka Dvīņiem, kas cieš no sāpēm muguras rajonā, veikt mugurkaula izmeklēšanu. Laikus sākta ārstēšanās palīdzēs izvairīties no sarežģījumiem. Ziemas sākums ir labvēlīgs laiks, lai cīnītos ar cukura diabēta izpausmēm.

Dvīņi un nauda 2018. gadā

Dvīņi gūs finansiālus panākumus jomās, kur nepieciešams uzstāties un runāt plašākai auditorijai. Dvīņi, kā zināms, ir lieliski oratori, tāpēc viņiem der aktiera, pasniedzēja, psihologa, garīdznieka, žurnālista, politiķa, literāta vai konsultanta profesijas.

LA.lv