Horoskopi un mistika
Horoskopi

Lielais 2018. gada horoskops STRĒLNIEKAM. Mīlestība, karjera, iespējas! 16

Foto – Fotolia

Strēlnieks: Vispārējais horoskops

Suņa gadā cilvēkiem, kas dzimuši Strēlnieka zīmē, jābūt īpaši piesardzīgiem, jo šajā periodā viņus gaida gan uzvaras, gan zaudējumi. Pats svarīgākais – nejusties nelaimīgam un atstātam, bet attiekties pret neveiksmēm kā pret melno joslu, pēc kuras tūlīt būs baltā. 2018.gads noritēs salīdzinoši mierīgi tiem, kuri daudz laika pavada ārpus mājas.

Nevajag baidīties no atbildības par lēmumu pieņemšanu, citādi apkārtējie to var uztvert kā sakāvi. Bet no otras puses, nevajag ar galvu skriet sienā, lai pierādītu savu taisnību. Ideālais variants – vispirms izsvērt visus “par” un “pret”, bet tikai pēc tam rīkoties. Ja risinājums netiks rasts, tad labāk uz visu paskatīties caur pirkstiem un doties ilgā ceļojumā uz tālu valsti. 2018.gadā Strēlniekiem ir svarīgi savlaicīgi aiziet, riskēt ar mēru, paklusēt pat tur, kur vajag izteikties un nepabeigt, nevis pārtaisīt, bet galvenais – neaizskart neviena patmīlību. Tad gads paies praktiski bez problēmām.

Strēlnieks: Mīlestības horoskops

Strēlniekam Suņa gadā gaidāms spēku, enerģijas un jūtu pieplūdums, tāpēc viņš var droši sagaidīt visu, kas attiecas uz romantiskiem randiņiem un piedzīvojumiem. 2018.gada mīlestības horoskops iesaka iepriekš izvērtēt, ar ko tev ir pa ceļam, bet kuru labāk aizmirst. Ja negribi šķirties no mīļotā cilvēka, tad savaldi greizsirdību. Tas it īpaši attiecas uz vīriešiem. Vienreiz pietiek turēt izredzēto aizdomās par visu, ko tikai var iedomāties. Jā, fantāzija tev ir bagāta, bet ne jau tādā mērā. Tikai uz uzticēšanās pamata var uzbūvēt nopietnas attiecības.

2018.gada mīlestības prognoze Strēlniekam prognozē sena romāna atjaunošanos. Tiesa, vasarā daudzi iemīlēsies un aizmirsīs par bijušajiem partneriem. Rudens daudziem Strēlnieks izrādīsies skumjš laiks, jo iespējama attiecību izjukšana vai šķiršanās.

Strēlnieks: Veselības horoskops

2018.gadā Strēlniekam ļoti svarīgi sekot līdzi barības vada, balsenes, deguna, rīkles, aizdegunes un ausu veselībai. Pat vasarā ir augsta iespējamība saslimt ar angīnu vai laringītu. Iespējamas problēmas ar dzimumorgānu sistēmu vai gremošanas orgāniem. Augstāko punktu tās var sasniegt gada karstajos mēnešos.

Ja tava limfātiskā sistēma darbojas ar traucējumiem, šogad ir īstais laiks, lai nodarbotos ar problēmas likvidēšanu. Zvaigznes sola pozitīvu rezultātu, ja tu iziesi ārstēšanās kursu jūlijā-oktobrī. Tieši šajā laikā ir labi ārstēt arī traumas un kāju slimības.

Gada beigās Strēlniekam ieteicams veikt acu un galvas slimību ārstēšanu un profilaksi. Ņem vērā, ka visas medikamentozās un citas iejaukšanās organismā darbībā drīkst nozīmēt tikai ārsts.

Strēlnieks: Labklājības horoskops

Saistītie raksti

Strēlniekiem bieži piemīt daudzi un dažādi talanti. Šajā zodiaka zīmē dzimušie var strādāt jebkur. Tomēr viņiem būtiski svarīga pastāvīga attīstība un kustība. Piemērotas sportista, tulka, veterināra, žurnālista, tūrisma darbinieka, bibliotekāra profesija.

Strēlnieks: Mērķi un iespējas

2018. gads jums nebūs gluds, bet tas sniegs daudzas satriecošas iespējas, lai jūs novērtētu mīlestības nozīmi un dotu otru iespēju tam, kas iepriekš nebija nostrādājis. Visticamāk, jūsu romantiskajās attiecībās ir bijis daudz izmaiņu, kas veicinājis citādu skatījumu uz mīlestību, bet tas var nozīmēt arī satuvināšanos. Merkūrs 2018. gada novembrī pakļaus jūs nemieram, tādēļ esiet gatavi šim brīdim, ievelkot dziļi elpu un nomierinoties jau iepriekš.

LA.lv