×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
13. janvāris, 2018
Drukāt

Lielais 2018. gada horoskops SVARIEM. Mīlestība, veselība, nauda! (1)

1. Svari: Vispārējais horoskops

1no5
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

2018.gadā Svariem iestājas pieklusuma periods pēc vētraini pavadītiem iepriekšējiem gadiem. Nevar teikt, ka tas Svarus apmierinās, jo viņi jau ir pieraduši dzīvot ritmā, kad vajag ātri domāt un darboties. Taču Suns dod iespēju nedaudz sakopot spēkus, lai pēc tam atkal uzvilktu vāveres kostīmu un ielēktu dzīves rūpju un raižu ritenī un gūtu no tā lielāku labumu, citādi var rasties nopietnas problēmas ar veselību.

Suņa gadā vajag censties dzīvot ekonomiskāk, jo Suns necieš izšķērdību, izņemot tēriņus mājoklim – viņam ir ļoti svarīgs komforts un omulība mājās. Tāpēc Svariem 2018.gadā ir vērts iegādāties mājokli, sākt mājas celtniecību vai veikt kapitālo remontu savā dzīvoklī, ieviešot savas radošās ieceres, jo šīs zīmes pārstāvjiem jebkādi materiālie tēriņi ir pa kabatai. Savukārt savu biznesu nākamgad sākt nevajag, jo tas var piedzīvot neveiksmi.

2018.gads būs grūts tiem, kuru darbs saistīts ar biežiem braucieniem, – radīsies sarežģījumi un domstarpības ģimenē. Un tikai mierpilna attieksme varēs situāciju vērst uz labo pusi – Svariem ir jāpacenšas kontrolēt savas emocijas.

  1. Svari: Vispārējais horoskops
  2. Svari: Mīlestības horoskops
  3. Svari: Veselības horoskops
  4. Svari: Labklājības horoskops
  5. Svari: Naudas un finanšu horoskops

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Sadaļa labklajiba un veseliba viens un tas pats ierakstits

Draugiem Facebook Twitter Google+